| AntiHero a întrebat:

Cum fac sa nu-mi mai mearga sacadat jocul MicroVolts ca am memorie 1, 5 GB si tot imi merge sacadat cum fac?

Răspuns Câştigător
| igor4ok a răspuns:

Intra in setari si pun rezolutia ecranului cit mai mica.

2 răspunsuri:
| Vooortex a răspuns:

Salut. Cand esti in joc intra la Options si selecteaza la Quality la medium sau low, sau la rezolution, depinde cum ai meniu. Bafta.

| Reznov a răspuns:

Deci jocurile merg sacadat din cauza procesorului si a placii video.In general astea noi fac asa.Ce poti face este sa setezi la options video pe low.Sau sa cumperi placa video si procesor mai performante.