| alisaalisa a întrebat:

Cum fac si eu sa downloadez the sims 1 fara cd si sa fie complet?

3 răspunsuri:
| vladutcristian24 a răspuns:

Iti trebuie un program nu stiu sigur cum se numeste da ma informez si ati zic

| ZeroBLADE a răspuns:

Nu ai nevoie de niciun program.
Daca ai jocul si iti cere CD-ul poti sa il faci sa mearga cu crack pe care il poti downloada de aici:
http://www.freeinfosociety.com/site.php?postnum=2106

Instructiuni:
1. Descarci crackul unde scrie Crack For Version 1.0 ENG
2. Il descarci unde ai tu jocul
3. Apesi Click-Dreapta pe fisierul pe care tocmai l-ai descarcat
4. Cand apesi pe Click-Dreapta o sa-ti apara mai multe informatii, apesi pe "Extract Here" sau pe "Extrage Aici" depinde cum ai tu calculatorul.
5. O sa iti apara ceva, apesi pe "Da" sau "Da la Toate" (nu conteaza asta)

Jocul o sa-ti mearga FULL.
Daca ai neclaritati sau probleme cu ceva trimite-i Mesaj Privat si iti voi comunica, nu uita sunt foarte activ pe TPU

Succes!