| Violent a întrebat:

Cum fac tinta mica la arme?

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

La fel ca in acest video!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| szornyi a răspuns:

Esti tu boot pentru ca merge nu e vb de htlv
Uite aici un script --> iti face tinta la pistole cum e la toate armele adica, cand scrii cl_dinamiccrosshair 0...se micsoreaza doar la arme, cu asta se micsoreaza si la pistoale
Code:
alias 5w "wait; wait; wait; wait; wait"
alias 20w "5w; 5w; 5w; 5w"
alias 60w "20w; 20w; 20w"
alias "sc" "sc_on"
alias "sc_on" "cl_dynamiccrosshair 1; slot2; +duck; 60w; cl_lw 0; wait; -duck; alias sc sc_off"
alias "sc_off" "cl_dynamiccrosshair 0; cl_lw 1; alias sc sc_on"
bind "=" "sc"

il pui in config.cfg
dupa.faci un server din new game dupa ce l'ai facut. apesi pe egal '=' si se schimba tinta dupa care, poti intra si pe alte servere cu aceeasi marime la tinta... daca te duci direct pe un server si apesi pe '=' nu ti se va micsora

Bafta!