| Dragosh9988 a întrebat:

Cum fac un videoclip pe metin2?

Răspuns Câştigător
| Devilicious a răspuns:

Pai, cu mai multe programe... incearca fraps / Hipercam2. Pornesti intrii in joc si dupa intrii in folderul de la program si trebuie' sa ai movies acolo. Il iei si il pui pe youtube dupa.
#Funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| TheOddGamer a răspuns:

Pai trebuie sa iti iei camera doar sa aiba si sonor iar apoi filmezi ce se intampla pe metin2 si poti sa o pui si pe youtobe.
(plzz funda)!

| Suspect03 a răspuns:

Pai trebuie sa-ti iei programe fraps / hipercam le recomand dupa iti trebuie si un program de editat eu iti recomand movie maker e usor de folosit chiar pentru cei care editeaza pentru prima data in viata clipuri big grin. Funda te rog happy.