| fatalitytpu a întrebat:

Cum folosesc la Metin2 Ro (server Taurus canal ch3 care vrea sa joace cu mine, sunt fatalitymt2 ) blana de lup si alte chestii de genu asta cum ar fi ratu de porc? dau funda si va raspund la o intrebare

Răspuns Câştigător
| Raptor a răspuns:

Nu trebuie sa le pui pe fierar, sunt obiecte care ajuta sa urci armele, armurile, colierele(etc.) de la +6 in sus. De exemplu duci o sabie la fierar si ca sa o faca de la +7 la +8 iti cere blana de lup!

3 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Cum adica cum le folosesti? Sunt obiecte de upgrade. Adica de ex vrei sa iti faci o sabie +3 la fierar poate sa iti ceara blana de lup sau rat de porc.etc. Sper ca ai inteles.Bafta

| Raptor a răspuns:

Sunt obiecte de upgrade. Daca vrei ceva informatii, ghiduri si ajutor dai add la raul_121 happy sau trimite prin pm id tauhappy

| fatalitytpu explică:

Andrey mie nu imi cere si asta e problema si daca duc alea la fierar nu zice nimica, ma intelegi?