| TheGrayWolf21 a întrebat:

Cum fur contul de mess al cuiva? Vreau sa ma razbun! X-(

9 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Cel mai simplu e sa-l spargi
cea mai sigura cale e asta http://i.imgur.com/qWM0l.png merge 100%

| TheGrayWolf21 explică (pentru Cheloo20cmRecords):

Hahaha. ba e serios asa ca nu mai faceti gl; ume nu suntem la comics sau t/a

| XxLuNeTisTuLxX a răspuns:

O poti face cu un program.
Cauta pe google sau pe youtube : Program de spart parole mess...
Bafta!

| mekru a răspuns:

Incearca sa te razbuni in alt fel.Nu poti sparge parola unui id de yahoo messenger.Ori cat ai incercawinking... fundita plzzzz:X

| TheGrayWolf21 explică (pentru mekru):

Nu! stiu ca merge! dar nu stiu cum si trebuie sa ma razbun sub centura nici nu cunosc persoana asta dar mi-a facut ceva ingrozitor! ii stiu doar idu de mess. si vreau sal fur sa-i schimb parola si sa-i schimb parolele la toate conturile de jocuri laughing

| HolyPotato a răspuns:

Incearca altfel. E ilegal sa spargi parola de messenger a cuiva

| TheGrayWolf21 explică (pentru HolyPotato):

E ilegal si pe metin sau cs sau alte jocuri sa ai hack da nu am patit nimic (si sunt multi care fac asa)

| HolyPotato a răspuns (pentru TheGrayWolf21):

Poate ca ai dreptatewinking Ce-i drept multi incalca legea pe internet

| DjDeath a răspuns:

Nu e chiar atat de creu sa o spargi da daca te denunta asta e violarea datelor virtoale ale cuiva asa ca exista consecinte nimic personal asta e legeahappy