| Joaannaa a întrebat:

Cum fur de pe barn buddy cu cainele.care are de mancare?! ajutati-ma.pls:*... dau >fundita:-

4 răspunsuri:
| Miley a răspuns:

Nu e adevarat ca nu ai cum sa furi daca cainele are manacre... exista un mod dar nu stiu cum...eram la un baiat si el fura chiar daca cainele are mancare dar nu mi-a spus si mie:@laughing

| TripleRRR a răspuns:

Daca are caine cu mancare nu poti fura trebuie sa astepteti pana cand ramane fara sau fura de la cei car n-au caine sau pentru cei care nu sunt hraniti

| S3bastiaNN a răspuns:

Nu intotdeauna imi merge da uneori apasam de mai mult ori si mergea.

| danut00099 a răspuns:

Furi cand cainele n-are mancare