| SomeOnexD a întrebat:

Cum imi pot schimba numele pe facebook?crying Se poate shimba? Dau funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| GiuliGiulia a răspuns:

La facebook este in dreapta sus poza ta dupa scrie cauta prieteni langa scrie acasa si este o sagetuta acolo pui la setarile conturlui dupa aia la nume pui la editeaza si iti pui un nume si trebuie sa scrii si parola Bafta!:* Sper ca te-am ajutat:**

2 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

E o sageata dreapta sus langa 'Acasa' dupa aia dai la setarile contului
Bafta!

| atentat a răspuns:

Mno o data ce i facut nu il mai poti schimba cu nimic eventual sa iti faci alt cont