| wick1337 a întrebat:

Cum imi pun portal gun in counter-strike source? help me please.

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Te referi la dispozitivul din jocul portal? Daca da pai trebuie sa gasesti skin-ul mai intai sunt niste fisiere care le descarci si le inlocuiesti cu fisierele originale ale jocului insa daca nu o faci cum trebuie poti sa strici cum arata arma gen ai bagat skin-ul la m4a1 dar nu l ai bagat cum trebuie vei putea juca cu acea arma insa felul in care arata va fi deformat dar daca stii cum sa le bagi iti va face experienta mult mai buna eu am avut un skin la lama in care in loc de cutit dadeam cu piciorul iar in loc de desert eagle doar mana si se prefacea ca tine un pistol cum faceai si tu cand erai mic sunt o multime de skinuri de gen unele fac arma mai misto altele mai amuzanta poti chiar sa arunci cu telefoane Nokia caraminda cand scoti he-ul laughing

| wick1337 explică (pentru Bobby711):

Stiu cum sa fac am pus portal pe cs 1.6 la boti cu amx mod x si pluginul portal.sma sau. amxx nu mai stiu oricum mersi de raspuns naspa a fost faza ca m-am conectat dupa 10 ani laughing)

1 răspuns: