| b06dan1x7 a întrebat:

Cum instalez jocuri de la TPTB? am si dirt 2, pes 2011, x-men, TPTB toate si nu stiu sa le instalez... cine ma ajuta si va merge funda

1 răspuns:
| nico4ever a răspuns:

La fiecare joc daca e archivat(facut in winrar ) il dezarchivezi iar daca e doar iso il montezi cu daemoon tools si acolo te descurci instalezi jocurile facute cu daemoon tools si daca iti cere cd-keyul pe undeva te uiti pe site poate scrie acolo daca nu cauti in folder unde e jocul sau cauti pe net un generator sau ceva... spor la jocuribig grin