| ShocK97 a întrebat:

Cum joc diablo 2 online ca nu mai stiusad (am si expansion )

1 răspuns:
| Florin199221 a răspuns:

Eu jucam impreuna cu prietenii mei cu hamachi.E un program ce face o "conexiune lan" intre calculatoare...ca sa mearga trebuie ca toti sa isi instaleze hamachi si folosesc IP din program pentru a se conecta la cel ce tine hostul
Unu trebuie sa porneasca hostul din "Other Multiplayer">"TCP/IP Game"> Host Game.
iar ceilalti fac la fel doar ca dau la Join Game, iar la IP baga ip din hamachi a aceluia ce a facut hostul
p.s: ca sa mearga trebuie ca toti sa aiba acelasi tip de diablo cu aceleasi patchuri instalate desigur
Have fun happy