| Marian_Bogdan_1996 a întrebat:

Cum joc FIFA 2008 online?
Cand dau la Game Modes - Play Online apare,, TO ACCESS THE ONLINE FEATURES OF THIS GAME, THE INSTALLATION OF SPECIFIC COMPONENTS IS REQUIRED. PLEASE REFER TO THE README FILE FOR MORE DETAILS." Ce trebuie sa fac ca sa joc online, cu alti jucatori?

1 răspuns:
| Radeas1 a răspuns:

Cred ca ai acest joc piratat, iar fiind piratat nu ai acces la serverele lor. Chiar daca nu este aceeasi firma, citeste regulile de la firma Blizzard si o sa te prinzi. Eu pot juca fifa 2008 online pentru ca l-am cumparat, dar nu prea imi place modul "online".