| alasca444 a întrebat:

Cum joc gta san andreas multyplayer explicati-mi dau vot si funda ziceti-mi site de unde il trag plsssss?

Răspuns Câştigător
| FlashGun a răspuns:

Pai te poti uita la /cmds pentru a vedea comenzi ale serverului. Ca sa chemi o masina foloseste /v si alegi tu acolo sau /car si dupa scrii numele masini. Foloseste /teles pentru a te teleporta si in alte locuri adica in locuri cu rampe, dm, sarituri distractie! Funda?

| alasca444 explică (pentru FlashGun):

Acum stiu mersi mult de raspuns dar am gasit s0b daca stii cei aia si nu-mi mai trebuie coduri e fff fain incearca si tu daca vr uite linhku http://sa-mpro.blogspot.ro/2011/12/m0d-s0beit-pentru-sa-mp-03d.html e pentru 0.3d

3 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

T34fan@yahoo.com Te ajut eu.

| Nume2 a răspuns:

Ia-ti samp dar vezi ca sunt mai multe vrs iti recm samp0.3d sau cv de genu