| Tudor_Martin_1997 a întrebat:

Cum joci fifa 14 in 2 pe 2 tastaturi ajutati-ma va rog dau funda *

2 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

Salut. Nu se poate juca in 2 de pe 2 tastaturi. Chiar daca bagi o adoua tastatura in Pc el le recunoaste pe amandoua ca si cum ar fi o singura tastatura conectata. Eu iti recomand sa iti cumperi un controler. Bafta!

| Sammanta a răspuns:

Fifa 14 nu se poate juca in 2 de pe tastatura. Poti sa joci cu unprieten numai daca tu joci de pe tastatura si el de pe controler