| MoVeR a întrebat:

Cum ma fac genin pe naruto-arena.com am lvl 5 am facut misiunea aia cu "Sasuke Quest for Power".

3 răspunsuri:
| ISQ a răspuns:

Pe alea mari le deblochezi greu
Mie mi-a trebuit 1 luna si 2 saptamani sa le deblochezi pe toate si jucam nON stop happy Cine joaca baciu.ionut99

| sorin12 a răspuns:

Imi place mult naruto(desenul)! is la zi cu episoadele din naruto sipunde... imi poti spune te rog frumos de unde sa descarc jocul?

| sorin12 a răspuns:

Mi-am facut si eu cont si is genin (am nivelu 6)... trebuie pur si simplu sa te duelezi cu alti cum faceai si pana acum... intri pe joc, te loghezi si dai 'START LADDER GAME' si acolo big grin, dar mah... cum pot folosi si celelanlte caractere... nu doar pe astea mici?