| Lorena2001 a întrebat:

Cum mai fac bani pe lady popular infara de jocurile alea de acolo sudoku,.

4 răspunsuri:
| CamyAngel a răspuns:

Sunt mai multe jocuri...Razuieste,Master Mind, prin care faci bani.
Mai poti face bani prin:
1.iti ei un iubit iti da mai multi bani si puncte diferind de nivel
2.Prin provocari provoci diferite domnisoare la duel de moda, luptele domnisoarelor, conecteaza punctele etc(lucru valabil numai dupa nivel 5).
Cam peastea leasi sty:X
Sper sa te ajute:*

| CamyAngel a răspuns:

Apropo:Obti bani mai multi prin trecerea la nivel mai mare(lucru fiind posibil numai prin completarea scopurilor)

| gfffrffr a răspuns:

Muncesti

| Alecsyyya a răspuns:

Banii se inmultesc:
-lucrand
-castigand locul 1, 2 sau 3 la podium
-avand un iubit (iti da bani in fiecare zi)
-castigand provocari pe bani
-jucand jocuri (unele jocuri)
-recrutand prieteni