| S3bastiaNN a întrebat:

Cum pot avea acces pe Webkinz la KinzChat Plus? cel mai explicit raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| Lady23Pink a răspuns:

Pe webkinz, te referi in parc sau la clubul prietenilor? la clubul prietenilor sunt ore la care poti sa intri. Succes!

| S3bastiaNN explică (pentru Lady23Pink):

Adevarat sunt ore dar oricum trebuie sa ai aces la KinzChat plus ca sa intri la acea ora.Dar in parc poti intra oricand pe Kinz Chat Plus.Macar sti cum pot sa intru? adica ce trebuie sa facP.S:nu genu intra la zona parintilor!