| shadow21 a întrebat:

Cum pot baga masini noi precum buggati Veyron in gta sa. Funda

Răspuns Câştigător
| AlexisZLS a răspuns:

Intri pe Gta-Inside.ro.Dupa,cauti masina dorita si downloadezi zip-ul. Apoi, iti downloadezi San Andreas Mod Installer si dai pe installer mod.
Dupa, o sa apara doua campuri:
-Primul e cu locul unde e instalat gta (il lasi asa)
-Iar al doilea este sa selectezi zipul cu masina ta

Apoi o sa apara in dreapta o coloana cu toate masinile din Gta SA.Tu, v-ar trebui sa selectezi una dintre ele in care v-a apara masina cea noua, iar sus este o bara in care trebuie sa pui numele masinii.

Si gata! Ai masina dorita in GTA!

Funda?

1 răspuns: