| teedy11 a întrebat:

Cum pot crea un resistance waR LA EREPUBLIK.
sau dati-mi niste modalitati de a face mai repede gold. RPD(FUNDA)

1 răspuns:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Se poate face un singur resistence war intr-o tara in acelasi timp si numai daca nu sunt alte conflicte in acea regiune.

Pentru a il incepe trebuie sa dispui de 1000 RON, iar apoi alte noua persoane sa se alature ( si ele trebuie sa plateasca cei 1000 RON ).

Gold se face cand atingi anumite praguri si obtii acele trofee ( cate 5 gold de fiecare ) cand muncesti 30 zile, sau cand faci 250 streght ( super soldier award ).

Poti sa faci gold frumos daca inviti persoane in joc si daca acestea se tin de joc. Vei primi cate 10% din tot gold-ul pe care il castiga el. Deci daca primeste doua trofee... tu iei un gold, iar la fiecare 10 levele ale lui inca un gold! Gandeste-te daca ai invitat 100 de persoane!