| @*iubitza*@ a întrebat:

Cum pot cumpara haine gratis pe stardoll imi puteti da un sait care sa mearga cu siguranta si niste pasi concreti?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca -->>>
HAINE SI ALTE LUCRURI FREE PE STARDOLL Intra pe site-ul www.thestardollinsiders.wordpress.com de acolo poti lua lucruri gratis si super tari! Si aici uite cum procedezi http://web13.net/......uper-tari/
Bafta!

| nonameih0000 a răspuns:

Eu iau de pe http://how-to-get-free.blogspot.com/ Sunt lucruri numai care functioneaza, sunt destul de mult si apar lucruri noi cam 1 data la 2-3 zile. Urmeaza pasii de aici s gata:)

| AlyLov3 a răspuns:

Htgf. big grin Este foarte bun big grin

| Andreea5775 a răspuns:

Eu intru pe google si scriu stardoll si poti intra si pa stardoll haine gratis mai vechi si sau din anii 2009-2012.si sunt niste haine pe care le iei super usor dai clic undeva si iti va aparea stardoll papusa ta in starplaza pui hainele in cos dai buy si gata le ai si nu te costa absolut nimic.pe acest site o sa gasesti si magazine ascunse dar acolo te costa. sper ca te-am ajutat. Funda?

| roxana313423 a răspuns:

Nu ati spun eu mi-am loat

| Szinty_Neked_1992 a răspuns:

Salut