| Fisstic a întrebat:

Cum pot descarca Flappy Bird pe iPhone? In AppStore nu il mai gasesc.sad

2 răspunsuri:
| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Jocul a fost retras din app store, in cursul zilei de ieri.
Dezvoltatorul jocului, a dorit inlaturarea lui, dupa ce Apple a sesizat ceva in neregula cu acel joc.
Prea multa popularitate, ajungand in top intr-un timp destul de scurt.
Ei considera ca s-au folosit roboti, pentru a-i creste popularitatea.
Eu il am pe iPhone 5s dar e enervant rau jocul.L-am luat acum o saptamana de pe app store.

| OglindaDeVest a răspuns:

Poti descarca Flappy Bird ipa-ul 1.2 pentru iPhone de aici: http://oglindadevest.ro/......le-mobile/