| emiluta2010 a întrebat:

Cum pot face credits pe imvu? Dau FUNDA pentru raspunsul corect.

Răspuns Câştigător
| PuffuDement a răspuns:

Cu conturi...
Intri la home page`u dp net. dai la credits - earn credits, apoi dai la 1, 500 credits+ Invite and refer people. dupa dai la invite by email. Apoi la Your friend's email address scrii id tau p care ai facut contul, la Your friend's first name scrii numele tau apoi dai continue. Apoi astepti un mail. apesi pe el. dai yes dupa dai x, iar dai yes apoi iar x, a 3 oara dai yes si te apuci de facut contul. Succes love struck Funda? :*