| AlexPaliciuc a întrebat:

Cum pot face masca emotiei sa aiba mai mult timp? de ex: Metin2 BlackBurn masca e de 0 min si uni o fac de 3500 zile va rog spuneti-mi happy

2 răspunsuri:
| cParty a răspuns:

Eu joc tot blackburn zice ca tine 30 de zile eu am luat chiar daca arata 0 si mia tinut pana acum adica de 2 zile si sincer nu cred ca conteaza pana la urma e doar 300.000 yang big grin bafta

| Antonia50 a răspuns:

Pai nu cred ca are importanta eu joc metin2 blacknight e de 0 min si tot sta cv happy