| Maria_Ana_1997_a a întrebat:

Cum pot face multi bani pe ladypopular?

2 răspunsuri:
| Nayuky a răspuns:

Pai ar trebui sa ajungi la nivel mai mare cam 18-19 si o sa castigi destul atunci, si daca mai si lucrezi..in orice caz bani poti sa faci de la jocuri, iubit, munca..la munca depinde de ce profesie ai, si poti sa faci o anumita profesie in funcie de IQ si cursul trebuie platit si dureaza cateva zile, cel mai scurt este cel de bucatar care tine o zi sau 2, IQ-ul il faci tot de la jocuri.Bafta

| brigittyou a răspuns:

Pai e usor dupa 100 zile de lady popular primesti 200 diamante si 2000 puncte daca te voteaza mai multe domnisoare ajungi pe podium si primesti multi multi bani si mai primesti si de la iubitul tau mai mergi in fiecare zi la munca si vei face multi banii si cand vei ajunge la 100 zile cand vei primi 200 diamante poti face in dollari deci 1diamant=90$ sper ca te-am ajutat primesc fundita?