| Diaηa a întrebat:

Cum pot posta si eu intrebari pe conquiztador?

3 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Cand intri in contul tau dai acolo sus in dreapta si "Altele"si pune intrebari sau ceva de genul acolo iti apare ce fel de intrebare vrei sa pui dar ca sa iti apara intrebarea in conquiztador trebuie sa astepti cam mult:d

| Melancolică a răspuns:

Cand esti pe site, apesi pe ''Altele''/Intrebari trimise/ Scrie o intrebare noua, dar pana se aproba intrebare dureaza ceva timp, iar ca sa fie aprobate mai repede trebuie sa respecti niste ''reguli'', baftahappy.

| DeCe a răspuns:

Pai pui intrebari pe chat sau cand intri sa joci, acolo iar poti pune intrebari iar userii iti vor raspunde, dar daca esti la inceput inca nu ai voie. Trebuie sa ai un anumit numar de jocuri ca sa poti scrie acolo. Sper ca ti-am fost de ajutor.