| Peppy a întrebat:

Cum pot primi DIAMANTE sau BANI la LadyPopular intr-o zi cat mai multe?
As avea nevoie mare mare de banithinking

Răspuns Câştigător
| g???g???? a răspuns:

Diamante vei primi cand vei face 100 de zile d cand joci jocul:200 de diamante; Bani ii faci : muncind; jucand : Master mind, Razuieste; Conecteaza punctele si cred ca si la Sudoku.
Daca vrei bani iti dau un sfat : mai fa-ti un cont, ajungi la nivelul 5, dupa care iti trimiti banii prin " Provocari " trebuie sa castigi provocarea la contul la care vrei banii. Sper ca ti-am fost de folos.
Ma gasesti si pe Lady Popular cu numele domnisoarei de : Geeoo
:* Sper ca ti-am fost de folos tongue

1 răspuns:
| g???g???? a răspuns:

Mersi de funda :*