| Bodea_Sebastian_1984 a întrebat:

Cum pot sa aflu parola de la skinurile depe mcskin pentru ca am un skin si daca intru pe un sv imi da sa dau login si parola dar eu nu o stiu ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont la ei (adica sa te inscrii), asa vei capata propria parola!

| T33m0 a răspuns:

Salut, se pare ca nu ai "cont premiu ", acel skin ( ai luat doar numele ) a fost utilizat si de alta persoana, inaintea ta, si nu poti sa afli parola acelei persoane deoarece, la register nu iti cere si e-mail, tu cum ai luat skinu, o alta persoana a folosit aceeasi metoda, dar inaintea ta, te-as sfatui sa iti iei cont premiu sau incearca sa iti faci skinu tau sau utilizeaza un skin care nu are rating mare. Bafta