| HunterPlaysRO11 a întrebat:

Cum pot sa ajung la un numar de abonati mai mare pe youtube? Ce imi recomandati? Inafara de Minecraft, Dying Light, H1Z1, Cities: Skylines. Canalul meu: https://www.youtube.com/channel/UCf6-dWOHZuqenolguusasGw .

Răspuns Câştigător
| GeorgianaMdg a răspuns:

In primul rand ca oamenii sa iti urmareasca canalul trebuie sa ai microfon bun, un program bun de filmat si unul de editat. Trebuie sa ai un intro/outro bun (de preferat original) si sa stii sa editezi bine video-ul. Ca si jocuri: Hit Man, Batman, Dead Rising, Alice madnes returns, gta, assassin's creed

| HunterPlaysRO11 explică (pentru GeorgianaMdg):

Ok ca microfon il am pe cel de la laptop, program de filmat Action! Mirillis editat : Camtasia Studio 8, Intro imi voi face stiu sa editez videoul ca si jocuri, se poate sa ma apuc de Assassin's Creed deoarece l-am mai jucat inainte si e un joc fain.

| GeorgianaMdg a răspuns (pentru HunterPlaysRO11):

Incearca sa iti cumperi microfon, deoarece de obicei cel de la laptop nu prea se aude bine. De asemenea poti juca si mini-games pe canal: http://gamejolt.com/