| Dyenutza98 a întrebat:

Cum pot sa copi melodi de pe trilulilu?big grin funda

1 răspuns:
| Chu a răspuns:

Buna daca ai cont pe trilulilu poti sa descarci mel cu trilulilu downloader.gasesti aici pe site http://www.trilulilu-download.com/ si dai la Folositi ultimul Trilulilu-Downloader v8.0 pentru a descarca programul apoi il instalezi si cand vrei sa descarci folosesti metoda super simpla :) copy/paste(aici iti va aparea linkul mult mai repede ajunge doar sa dai copy ca iti apare acolo la URL ultimul lucru copiat)... sper ca ai inteles.
PS:.cu downloader unoeri poate ai probleme mi se mai intampla si mie dar na...asta e
Sper ca te am ajutat
Bafta:*