| Robytzu77 a întrebat:

Cum pot sa creez o pagina oficiala pe facebook sa o aprecieze lumea?

Răspuns Câştigător
| StefanVLY a răspuns:

Salut Robert, în primul rând o creezi, https://www.facebook.com/pages/create/, şi cheiea succesului este activitatea, la inceput va fi foarte greu pentru ca nu o cunoaşte nimeni, dar cu timpul vei avea fani, daca postezi ce trebuie, si daca esti activ. Incearca sa gasesti un sau doi admini care sa te ajute cu ea, si fii foarte activ, incearca sa-i faci publicitate pe unde poti. Si alege un domeniu mai rar intalnit, daca iti faci o pagina "amuzanta" nu prea vei avea succes pentru ca sunt multe asemenea pagini. Iti urez bafta!

1 răspuns:
| Helen17 a răspuns:

Cand dai pe pagina facebook, sus in dreapta iti arata chestiile care trebuie sa le completezi pentru a-ti face un profil facebook. Mai jos de toate acele date, sub un buton verde "Sign Up" scrie Create a Page for a celebrity, band or business. Dai pe scrisul "create a page" si de acolo doar alegi subiectul si tot ce trebuie. Succes!