| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa descarc melodii pe cd? Imi spuneti?

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Te ajut eu cauti programul asta nero7 dupa aia al instalezi dupa ce l-ai instalat pui cd dai make data si format mp3 la final trebuie sa ati alegi o viteza cu care sa ruleze teo alegi si dai burn daca nu te descurci ma gaseti pe mess robertcazacu35

Răspuns utilizator avertizat
| Horiaaaq a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat nero daca ai windows 7 te duci la melodii le selectezi si dai burn, dupa aia intri pe cd si dai iarasi burn ca sa ti le puna si gata!