| Nayuky a întrebat:

Cum pot sa fac credite la IMVU(foarte multe cam 40.000-50.00)...ca hackurile nu merg si stiu chestile alea cu free credits..si nu mai ma incurc cu meet me ca e o tampenie si nu merge..cine imi zice ii dau funda+vot la toate intrebaile la care n-am dat funda pana acum(numai sa scrie ceva la raspuns)...

1 răspuns:
| prizeFTW a răspuns:

Hei.Crede-mă,îţi spun din propria experienţă.Nu există hack! Nada! No! ''Hackurile'' sunt de fapt viermi, viruşi, care se infiltrează în sistem şi ţi-l distruge în timp. Începe să meargă pc greu, apoi să dea erori, până nu mai merge!
Credite poţi face doar din donaţii sau din opţiunea earn credits... Sper că te-am ajutat!