| RaR a întrebat:

Cum pot sa fac mai multi bani la farmerama? Am lvl 8 si 672 de gogolani nu pot sa imi iau niciun pom, cotet de animale. Funda

27 răspunsuri:
| AuDCulori_4261 a răspuns:

Salut! Felicitari RaR pentru lvl 8winking.eu am lvl 50 si am 200.000 gologani. cum am facut rost de ei? SIMPLU >>

1 - spuneai mai sus ca ai 672 gologani. INVESTESTE! uitate la piata cu cat se vinde : salata, morcovii, fanul, graul ( doar acestea ). du-te la semintarie si uitate cu cat se cumpara cele de mai sus apoi fa la fel si la piata. daca la semintarie ( de ex. ) varza este cu 1gologan/buc si la piata este mai mare. cumpara de aproape toti banutii ( de ex. ) salata si vinde cu mai mult big grin
PS. Incearca cu fan, profitul este mai mare

2. Probabil ca din octombrie ai mai avansat in nivel big grin. incearca sa cultivi FENICUL ( se vinde cu 10 gologani bucata ) iar ridichile care sunt la lvl 50 se vinde cu 3-4 gologani bucata big grin.deci este mult mai profitabil.

3. Cumpara ceva ieftin de la piata si vinde mai scump ( nu exagera la pret )

sper ca ti-am fost de ajutor big grin ( funda? )

| LupulDeFoc a răspuns:

1.furajele faci furaje pentru gaini si il viinzi la piata dar nu uita sa iti lasi si tie
2.du-te la cooperativa sa faci misiuni iti da bani xp si alte chestii
3.cumpara pomi din bani pe care ii faci. cumpara 3, 4 din fiecare si merele nucile prunele vindele la piata
4.fa comenzi pe care le primesti
ultimul dar nu cel din urma 5.incearcati norocul la roata norocului si primeste cadouri de la prieteni
sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut si eu sunt nou pe farmerama am nume - drakdivin... tot asa pentru cadouri daca vreti dau si eu si care are sa-mi dee si mie :* tnx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plzz vreau bani pe farmerama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plzz vreau bani pe farmerama plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa vinzi produse la piata; poate ti le cumpara cineva sau poti livra comenzi pe care primesti multi bani. Dar mai bine la piata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt pe farmerama la level 5 si imi cumpar mamudele nu gologani pri sms tonguebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa fac bani la farmerama? Am lvl 4 si559 de gogolani nu pot sa iau apa si etc. Vreau sa aflu cum sa iau bani urgent...id meu daca aveti nevoie de mine. andrey_crysty00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa misiuni si vinde la piata plante, fructe si animale, eu nu mint dar in 2 zile am facut 20000gologani numa din vnzari la piata asa ca vinde ca numa asa faci bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in oras dai la cooperativa si dai prima aia cu ajutor pentru mos craciun si donezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum bag pe cineva in lista mea de prieteni? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la piata vinzi produse astepti sh pe urma ai bani da sa le vinzi cu bani putinihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RaR faci multi gologani de la comenzile de la vilisoara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gologani poti face in mai multe feluri!
1. din cadourile ce dau gologani(tufisoara ierburi aromate etc)-Aici informatii despre cum se trimit cadouri!(multumiri xelaalex)
2. din comenzile de la vilisoara
3.vanzand la piata
4.castigand potul cel mare la Roata Norocului!
5.Indeplinind misiunile de la Cooperativa----Sezonul Capsunilor!
Pentru a fi sigur ca ofertele de la piata isi vor gasi cumparator trebuie intai sa vezi preturile celorlalte oferte si sa pui un pret apropiat de preturile de pe prima pagina! Ofertele la piata se pun in functie de pretul produsului, cele cu un pret mai mic fiind primele puse!
Poti face bani prin vanzarea tuturor aniamlelor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciupi98

| Choco a răspuns:

Pai du`te in oras la piata si acolo poti sa mai vinzi din produse si animale. care ti numele? ca sa te bag la prieteni in farmerama happy

| RaR explică:

Choco ma ai la prieteni sunt daniel970

| Ctmfresh28 a răspuns:

Buna,am jucat si eu farmerama mai demult si in 4-5 saptamani am facut lvl 54 si aveam vreo 100000 gologani plus vreo 500000 gologani din ce aveam eu,in fine eu am facut totul asa de rapid pentru ca:eu, de exemplu nu mai faceam misiuni de nici un fel, nici la coperativa si nici la magazinu ala de la ferma, eu peste tot cultivam plantele care imi dadeau mai multe puncte si nu le vindeam pana nu imi deblocau o planta care imi dadea mai multe puncte, si atunci aveam vreo 5-6mii din planta respectiva si cand le vindeam iti dai seaman cati bani faceam.

| RalucutzaX a răspuns:

Eu ma lv 49 si la baharama 3

| anonimbraila a răspuns (pentru RalucutzaX):

Buna esti super sexi as vrea sa ne intalnim ce zici?

| andrywtzu a răspuns:

Trebuie sa dai in fiecare zi la aminale sa le cureti cotetul si la tufisuri sa-ti iei cate mai multee sper ca te-a ajutat big grin si eu am farmerama lv 30 si ceva happy bye

| Andreea_1914 a răspuns:

Trebuie sa ai prieteni care iti dau cadouri si atunci (ex: tufisoara de zmeura) iti da 4 gologani la o jumatate de ora sau ierburile aromate iti dau 10 gologani la o ora.

| kakamak a răspuns:

La fel nu pot sa imi iau nimic

| anonimbraila a răspuns:

Eu am lvl 33 farmerama si nu stiu cum sa fac rost de iaz mare plzzzzzzzzzzzz dau funda

| Costache_Ady_Marian_1999 a răspuns:

Ba ia asculta aici la mine cum trebuie' sa faci multi pruni meri nuci varza grau ce vrei tu si te duci la piata si pui cate 100 de fiecare ca daca pui pe toate nu-ti ajung banii

| samy0000 a răspuns:

Frate a dat norocul peste mine am castigat la roata norocului 60000000000 de gologani ...nu glumesc.