| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac rost de cat mai multe mamudele si gogolani in farmerama? imi puteti sune plzz puppy dog eyes
Dai funda. :d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai : mamudele cumperi, castigi 1 la cresterea in level sau descarci anumite programe sau la coperativa unele misiuni dau md. daca ai level mai mare ca 3 poti vinde la piata, face misiuni de la cooperativa sau livrezi comenzi din vilisoara. Funda?

2 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Stai o saptamana si iti vor trimite mesaj ca iti dau 50 gologani ca sa revii in farmerama. funda:X?

| BassBooster a răspuns:

Saluthappy si eu joc farmerama am lvl 22happy aproape 23 ma numesc tonybora9797happy mamudelele le cumperi sau poti face o misiune unde primesti 10 mamudele(misiunea se face acolo langa semintarie in oras) a 3 sa au 4 misiune e nu mai stiu exact gogolanii ii faci prin livrarile cerute de catre joc sau vinzi in piatahappy sper ca am ajutat(funda)?:X