| Alinaaa_9766 a întrebat:

Cum pot sa iau slujba de bucatar de la lady popular ca nu stiu va rog ajutati-ma!happy

4 răspunsuri:
| AndreeaP99 a răspuns:

Pai la inceput te da cu 60IQ(atat iti trebuie ca sa iei slujba de bucatar)te duci in oras te duci la cladirea de langa spital(vizavi de spital)si dai la cursuri dai pe bifat in dreptul cursului de bucatar si gta.a doua zi la aceeasi ora poti s muncestibig grin funda?

| Smileee a răspuns:

Bună.

Bellnobell... IQ 60 ai când începi jocul... e mare?
Deci... ca să iei slujba de bucătar îţi trebuie aşa :

- 250 dolari. ( ca să poţi începe cursul )
- 60 IQ. ( ca să faci IQ poţi merge la Mystery şi la jocuri... la bibliotecă )
- 0 lv. ( ca să începi cursul de bucătar nu trebuie să ai un anumit lv... poţi face cursul şi la lv. 0 )

Ca să începi cursul mergi în "Oraş" şi după aceea dai la " Biroul de locuri de muncă", la " Cursuri " şi totul e rezolvat!

Baftă!

| RaspunzatoareaBianca a răspuns:

Treb sa iq mare cam de 60

| Mykidutza a răspuns:

Yty trebuie 60IQ te duci in oras te duci la cladirea birou de locuri de minca)si dai la cursuri dai pe bifat in dreptul cursului de bucatar si gata.a doua zi la aceeasi ora poti s muncesti.bafta...funditza? pup