| UnNumeScurt a întrebat:

Cum pot sa iau unban de pe League of Legends? Am primit ban permanent pe motiv ca am folosit programe sau alte chestii, dar nu am folosit, sincer nu am facut asta. Am facut o cerere de unban la ei, ce ar trebui sa le spun? Le-am spus problema dar sunt incapatinati. Ce as putea sa fac? Nu e drept ce se intampla.

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Nu știu, dar te rog spune-mi exact cum și ce trebuie făcut sa iei ban. Am nevoie!
Daca știi același lucru pentru Mobile Strike(cum iei ban permanent), plătesc bine! laughing

| UnNumeScurt explică (pentru NLS):

Sincer, doar stai on pe joc, dupa iesi. Si te vei trezi cu ban. Sicer mie asa mi s-a intamplat;/

1 răspuns: