| Metin2zM a întrebat:

Cum pot sa ii pun un nume la serverul meu de counter-strike 1.6? Il am prin AmxMod X si Hlds. Am luat multe programe ca sa il fac. Este prin IP serverul si merge. Dar vreau sa ii pun un nume sa fie mai usor de conectat. Am dat la HLDS, Server Name si i-am pus un nume dar cand intru in cs 1.6 si vreau sa ma conectez pe server cu numele nu-mi merge. Pe server merge sa intru doar cu ip-ul. Mai pe scurt: Cum pot sa pun un nume la server si sa ma conectez cu numele nu cu ip-ul?

1 răspuns:
| LMH a răspuns:

Baga-mi id-ul meu in lista the. lord65 si am sa iti zic mai multe.