| Chiper_Gabriel_1990 a întrebat:

Cum pot sa imi fac o pagina verificata pe facebook

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Cu placere, funda?

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu poate oricine sa isi verifice profil/pagina fiindca nu este popular... Doar persoanele publice/vedetele/casele de productii de muzica, jocuri, filme si asa mai departe pot sa faca acest pas...

| Chiper_Gabriel_1990 explică (pentru RareşTPUro):

Multumesc pentru mi-ai raspuns la intrebare

| Chiper_Gabriel_1990 explică (pentru RareşTPUro):

da eu am o pagina de 2566 de aprecieri si cum o fac verificata eu zic ca este cam populara tu ce zici?

| RareşTPUro a răspuns (pentru Chiper_Gabriel_1990):

Asa cum am mai spus... Trebuie sa fi vedeta de televiziune, cantaret, actor si asa mai departe sau cunoscut pe internet gen Zmenta, Mikey Hash, Codrin Bradea, Codin (Creative Monkeyz) si sa ai un website cu licenta cumparata adica hostat cu ".ro sau.com sau.net sau.net", populat si vizitat de multa lume ca atunci cand vei face verificarea paginii sa ti-o poata aproba.

| RareşTPUro a răspuns (pentru Chiper_Gabriel_1990):

Cu placere, funda?