| theDrifter a întrebat:

Cum pot sa imi schimb IP-ul? Am ip dinamic si conexiunea la internet e prin wireless. Nu merge sa opresc si sa pornesc modemul. HELP!

5 răspunsuri:
| C0olmonkey a răspuns:

Salut!
Atunci scoate-l din priza.

| theDrifter explică (pentru C0olmonkey):

No *** Sherlock! Nu e acelasi lucru? rolling on the floor

| C0olmonkey a răspuns (pentru theDrifter):

rolling on the floor)) Ai zis ca nu merge sa opresti modemul. Nu e vina mea ca nu te-ai exprimat corect.

| theDrifter explică (pentru C0olmonkey):

Nu merge metoda aia, genius

| gigel9105 a răspuns:

Intra in meniu routerului/modem au adresele scrise pe ele majoritatea e ceva de genu 192.168.1.1

apropo daca vrei sa faci niste banisori te astept la http://www.marketglory.com/strategygame/legionaru9105