| VladMarian99 a întrebat:

Cum pot sa joc din volan nfs most wanted!?!

2 răspunsuri:
| Attack619 a răspuns:

Conectezi volanul in pc si intri apoi in joc si schimbi controalele happy

| EduardGG a răspuns:

Intri la options la controls si vezi acolo sus ceva cu keyblog ceva in genu si iti apar doua sageto unu in stanga si unu in dreapta apasa pe sageata din dreapta si iti apare numele volanului dupa setezi volanul, pedalele P.S daca conectezi volanul cand esti in joc nu-ti apare sa conectezi volanul si apoi intra in joc sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?