| Abbyka23 a întrebat:

Cum pot sa ma dezbrac in IMVU fara sa am aplicatia aia? E cineva vip ca sa mi`o dea si mie? plz.

7 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

E ff simplu.Deci sa zicem ca ai un hanorac.Te duci la haine, il cauti.Trebuie sa il ai pe tine.Deci il ai pe tine da? Te duci la haine, cauti hanoracul si dai inca un click pe el.Acum nu il vei mai ave pe tine.Sal!

| GiiaaBăă a răspuns (pentru Userrr):

Da, nu o sa mai aiba hanoracul pe ea, dar o sa aiba alta bluza tongue

| Userrr a răspuns (pentru GiiaaBăă):

Ba nu

| GiiaaBăă a răspuns (pentru Userrr):

Eeee la mine nu merge... laughing) si la nimeni nu merge sa stii.

| Userrr a răspuns (pentru GiiaaBăă):

Sa moara mata ca nu merge

| GiiaaBăă a răspuns (pentru Userrr):

La mine nu merge si nici la multa lume... Poate la tine merge, dar la noi NU straight face

| Userrr a răspuns (pentru GiiaaBăă):

Bine hai...