| BoLteX a întrebat:

Cum pot sa-mi creez propria mapa de warcraft 3 Frozen Throne? Ca as vrea sa fac una misto pe care sa o joace multi.!

Răspuns Câştigător
| Memo97 a răspuns:

Ai in folderul warcraft 3 frozen throne un program pe nume map editorwinking

off : de unde l-ai luat ca ma jucam acum vreo 3-4 ani si nu il mai gasesc pe net. Il joci cu garena?

| BoLteX explică (pentru Memo97):

Descarca warcraft 3 reing of chaos si frozen throne http://kickass.to/......76402.html nu stiu daca e bun siteul dar asa trebuie sa scrii apoi le instalezi pe rand iei garena plus bagi pachu 1.26a english si dai pe lan war3rpg bagi la setting war3 dai start si apoi cand intri in el dai pe localarena network si vezi jocuri facute de playeri

| Memo97 a răspuns (pentru BoLteX):

Mersi de sfatwinking

3 răspunsuri:
| BoLteX explică:

Ok mersi
ca sa-l joci descarci warcraft 3 reing of chaos si warcraft 3 frozen throne le instalezi pe rand iei garena bagi pachu 1.26a si apoi la garena dai pe lan alegi room Romania si cand se deschide dai localarena network si apar gameurile facute de playeri