| Catenstein a întrebat:

Cum pot sa-mi editez pagina de imvu? plz...puppy dog eyes pagina de pe site!
imi apare:
invalid CSS:

Răspuns Câştigător
| yaVanilla a răspuns:

Intră pe imvu homepage ---> in coltul din dreapta sus scrie Edit ---> page background
si acolo scrie URL for background image, in casuta aia vei copia URL`ul imaginii care vrei sa o ai la profilul de pe pagina ta de imvu
cum copii URL`ul? cauta inaginea pe internet (care o vrei la profil) da click dreapta pe imagine si Copy image adress, dupa dai paste in casuta de la page background.

1 răspuns:
| Catenstein explică:

Ms ffffff...mult>big grin