| capbatutcatalina a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb poza de profil pe TPU? Astept raspunsuri cit mai curind:*

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Te duci in partea stanga a ecranului unde scrie "Logat ca..."si acolo este numele tau si dai la "Editare profil", dai in jos si vei vedea acolo sectiunea cum sa atasezi o alta poza de profil. Bafta!

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
In partea stanga dai pe Editare profil.
Dupa aceea trebuie sa cauti Selecteaza imagine profil dupa ce ai gasit dai pe Brower (si alegi imaginea din calculatorul si o selectezi si dai ok).
Dupa ce ai terminat sa dai Salve si s-a salvat o sa iti arate imaginea in maxim 15 minute dar de regula este in doar 5 minute.
Mult Succes.