| diablo98 a întrebat:

Cum pot sa nu mai mor asa repede la metin 2 pe mine ma omoara si monstri de lvl 60 si sunt lvl 80 ce trebuie sa fac sau cum fac abilitati! vreau sa cresc ajutati-ma funda! big grin

3 răspunsuri:
| forgiven a răspuns:

Ce caracter esti?

| ClaudefromGTA3 a răspuns:

In primul rand depidne ce caracter esti daca esti war fate mental si evolueazati corpul pana la P daca esti Sura schibmati abilitatile pe arme magice si evolueaza magiile de aparare + fa-ti o armura+9 lvl tau respectiv otel+9/king de caracterul respectiv

| Dany3l16 a răspuns:

Salut sa va spun ca metinu e singuru joc care il stiu super bine si nu e neaparat de caracter acum doar dep de ce itm ai si cum apuci sa ti le evoluezi in timp sfatu meu la lvl 80 fara itm nu ai cum sa farmezi la lvl tau fa-ti un farmer de lvl 35 fai armat si incearca sa-i pui itm paoi te duci la metinele de 35-55 dep cum bati acolo o sa farmezi in mare parte si o sa pice tot felul de chesti o sa observi ce bun si ce nu si usor usor iti faci bani sa pui itm pe al mare de preferabil ia-ti o arma otravita +7 pv 34+ p+4 pvm apoi pune usor usor itm cu HP si o sa vezi rezultate dar acum dep si ce caracter esti bafta sper sa intelegi daca nu lasi un nr de telefon si o sa vb pa baftawave///