| Elenaaa23 a întrebat:

Cum pot sterge un cont de pe skylanders? happy

4 răspunsuri:
| Marinescu_Andy_1990 a răspuns:

Te rog nu il sterge mie imi place jocul si terog sa mi-l dai mie adauga-ma pe messinger ma numesc boy_andrutzu si dam-i contul acolo terog.

| Elenaaa23 explică (pentru Marinescu_Andy_1990):

Pai nu e al meu este al verisorului meu din Italia si el m-a rugat sa il ajut sa il sterga dar nu stiam cum. Acum mi-a spus ca nu mai vrea sa il sterga. Imi pare rau sad

| Marinescu_Andy_1990 a răspuns (pentru Elenaaa23):

Of mai sti care e contul?

| Marinescu_Andy_1990 a răspuns (pentru Elenaaa23):

Ca mi-am cuparat jucari si mai am codul de la ele ca nu stiu cum sa imi fac cont daca vrea verisorul tau sa imi dea contul lui si sa ma joc pe el ii mai fac luptatorii!