| AvalohAlyn a întrebat:

Cum poti castiga iarasi titlul de campion(am 4 trofee dar a trecut foarte multe sezoane de când le-am câștigat) la fotbal in jocul virtual de manager de fotbal ManagerZone cu echipa mea FC ALINBORGER dupa multi ani de pauză după ce am mai uitat sa joc așa de bine jocul.
Momentan sunt in grafic cu 6 victorii din 6 și 18 puncte cu echipa mea FC ALINBORGER.
Dar care e secretul succesului?
Cum poți să câștigi un titlu mai ușor în ManagerZone după o pauză destul de lunga?
Îmi place jocul mult, mereu mi-a plăcut să fiu antrenor/manager pentru o echipa de fotbal fie ea și virtuala
Voi cum câștigat campionat după campionat în ManagerZone?
Vreau neapărat să iau titlul de campion iarăși în ManagerZone după atâta pauza și de titluri și de joc.

1 răspuns:
| DontActLikeMe a răspuns:

4 pași esențiali:
Evaluarea jucătorilor + transferuri inteligente
Programe de antrenamente eficiente
Scouting + strategie
Participare activă