| melisameli13 a întrebat:

Cum poti sa-i faci baie doamnei pe lady popular?

Răspuns Câştigător
| Raresq123 a răspuns:

Diamanatele şi Dollarii sunt banii din Lady Popular. Diamantele nu pot fi câştigate jucând jocul,ele pot fi primite numai din donaţii – Trimiţând SMS prin PayPal, ePay sau altele.Diamantele nu sunt necesare în joc; Singurul lucru care are nevoie numai de Diamante din joc este animalul de casă.Ca să adopţi unul ai nevoie de 200 Diamante.Este o opţiune a jocului care dă voie schimbul de diamante pe dollari,care sunt necesari pentru dezvoltarea Domnişoarei. Fiecare Diamant are voalarea de 100 de Dollari.Nu este neaparat nevoie de diamante pentru a câştiga Dollari, dollarii putând fi câştigaţi şi prin:

•Mini jocuri
◦Sudoku::Rezolvând un joc dificil de Sudoku o să primeşti între 1.0 şi 2.5 IQ + 40 dollari
◦Conectează punctele: dacă reuşeşti vei primi între 10 şi 40 de dollari şi 0.5 IQ
◦Turnurile din Hanoi: rezolvând Turnurile din Hanoi la o dificultatea avansată o să primeşti 60 de puncte +1.0 IQ + 50 dollari
◦Puzzle:Punând bucăţile înapoi o să primeşti între 1.0 and 3.0 IQ + 50 dollari
Tauri şi Vaci:Ghicind combinaţia în 3 mişcări o să îţi câştige 80 dollari, în 8 mişcări - 40 dollari, în 10 mişcări – 20 dollari.
◦Răzuieşte şi câştigă: O să primeşti 10 dollari pentru fiecare inimă găsită după răzuirea biletului.
•Fiecare iubit îţi aduce o anumită sumă de bani . Iubiţi diferiţi aduc sume diferite de bani pe zi.
•Domnişoara ta câştigă dollari muncind.Depinzând de profesia curentă banii vor varia.Poţi vedea o listă completă a profesiilor aici
•O metodă de a câştiga bani este aceea de a provoca alţi jucători la diferitele dueluri şi jocuri pentru un premiu. Ai grijă când lansezi provocări sau când accepţi. Câştigătorul ia premiul complet, deci dacă nu ai calculat corect sau te-ai supraestimat poţi pierede mulţi bani.
Ai nevoie constantă de bani în joc, sunt folosiţi să cumperi haine, vizite la stilit,machiaj sau tatuaje,studio sau salon de bronzat.Fără bani nu poţi închiria sau cumpăra apartamente sau lua o slujbă.Trebuie să păstrezi toţi banii care îi poţi strânge pentru părţile importante ale jocului.

Diamantele,nu ca şi dollarii, este o metodă de dezvoltare rapidă atunci când nu ai dollari. Pot fi cumpărate ,dar nu pot fi câştigate de Domnişoara ta. Sunt mai multe opţiuni să iei Diamante- trimiţând SMS, prin PayPal, sau cărţi de credit. O să primeşti 10% din Diamantele cumpărate de alţi useri care au venit în joc la invitaţia ta. La rata curentă ai 5 diamante pentru 450 dollari,iar rata maximă de schimb este 500 de diamante pentru 45000 dollari. Cu ajutorul diamantelor poţi deveni membru Premium. Asta o să te ajute să faci următoarele:

•Abilitatea de a comanda trei acţiuni care vor fi făcute consecutiv,de exemplu Domnişoara ta se poate duce la lucru pentru un timp specificat,apoi se poate duce la dans ,apoi se poate duce la culcare.Care sunt acţiunile şi durata depinde de tine.
•În meniul de Provizii poţi strânge până la 20 de produse(5 dacă nu ai cont premium)
•Ai opţiunea de a personaliza contul cu un fond selectat.
•Statistici adiţionale(pentru dueluri,jocuri plătite,activităţi,etc.)
•Mesaje vechi salvate în căsuţă
•O interfaţă mai uşoară,fără bannere,cu opţiunea să faci Hotlinks- O metodă rapidă să faci meniurile importante pentru tine accesibile printr-un singur click.

Notă: Lady Popular este un joc gratuit online,nu eşti obligat să cumperi Diamante.

Dacă eşti minor prin definiţia legilor ţării tale(în general vârsta fiind de 14-16 ani) trebuie să ceri accordul părinţilor înainte de a cumpăra diamante sau de a activa contul Premium. Dacă ai neglijat sau ai încălcat această regulă, aceasta poate duce la suspendarea contului.

IQ este unul din cei mai importanţi factori din joc şi în viaţa Domnişoarei tale. Are nevoie de un IQ înalt pentru a găsi o slujbă. Diferite slujbe au nevoie de IQ uri diferite. Cu cât este mai bună slujba cu atat este nevoie de un IQ mai ridicat ca să o obţii. De aceea ai nevoie să munceşti pentru inteligenţa Domnişoarei tale ca ea să fie plătită bine şi să meargă prin nivele mai rapid. Înfăţişarea nu este totul,are nevoie să aibă şi minte.
Îi poţi îmbunătăţi intelectul în doua feluri majore- Prin bibliotecă bibliotecăşi prin Jocuri.
Biblioteca este o metodă uşoară şi rapidă de a obţine IQ pentru că în 15 minute de studiu poţi obţine între 1 şi 5. Câteva vizite pe zi ar trebui să fie un început bun.

IMPORTANT!După ce Domnişoara ajunge la un IQ de 200 nu mai poţi primi mai mult de la bibliotecă,dar va continua să îţi dea puncte.
Trebuie să continui cu jocurile.
Acestea sunt jocurile valabile:
- Sudoku - Uşor: minimum 0.2 IQ, maximum 0.5 IQ
Mediu - minimum 0.5 IQ, maximum 1 IQ
Dificil minimum 1.0 IQ iar maxim 2.5 IQ + 40 dollari

- Puzzle - Uşor: minimum 0.1 IQ, maximum 0.3 IQ
Mediu: minimum 0.3 IQ, maximum 1.0 IQ
Dificil:- minimum 1.0 IQ, maximum 3.0 IQ + 50 dollari

- Turnurile din Hanoi - Dificil: - 60 puncte+ 1.0 IQ + 50 dollari

Ai grijă cu alcoolul pentru ca îţi reduce din IQ:
- Berea - -0.1

I. Generalităţi

1. Înmatriculări
Joc "Lady populare", în forma sa actuală, este un joc bazat pe web. Înregistrarea este complet gratuit şi singura condiţie este acord cu aceste reguli.

2. Conturi
Fiecare jucător / persoană / trebuie să aibă un singur cont.

3. For
Forumul de la http://forum.ladypopular.com este organul oficial al jocului Lady populare. Toate acestea obiecţii se consideră o încălcare a acestor norme şi poate duce la sancţiuni pe forum si joc.

4. Joc popular Lady
Echipa Lady populare nu este responsabil pentru interpretări greşite de opţiuni pe care jocul oferă.
Lady populare, este un joc virtual şi, deşi este aproape de viata reala, rămâne o copie virtuala a acestuia. Chirurgia plastica, în viaţa reală este o operaţie gravă, la care trebuie abordat cu atenţie şi cu înţelegere. Legea interzice operatii cosmetice pentru persoanele sub 18 ani. Înainte de a lua o astfel de pas este mai bine să ceară sfaturi de la prieteni, familie sau de expert, dacă aveţi orice probleme sau orice probleme, ca urmare a jocului şi opţiuni Lady populare disponibile în joc.

5. Joc popular Update Lady
Lady populare, este un joc dinamic, care vor fi actualizate la diferite perioade de timp. Noile caracteristici şi articole vor fi adăugate. Orice utilizator în conformitate cu aceste reguli nu are dreptul de a protesta împotriva acestor schimbări.

6. Minorii utilizatori Lady populare *
Orice utilizator minore este obligat să informeze părinţii cu privire la înregistrarea în joc (datorită legislaţiei din ţara dvs.).

6.1. Donatii pentru jocul se poate face numai cu ştiinţa şi consimţământul părinţilor.
6.2. Utilizatorii Minorii nu pot folosi mesaje private in joc.
6.3. Utilizatorii Minorii nu sunt autorizate să folosească forum, cu excepţia secţiunii speciale "Forumul Little Lady's"
* Echipa de la joc nu este responsabil pentru date false de ani de dat la înregistrare.

II. Interdicţii şi sancţiuni

1. Multiaccounting

1.1. Multiaccounting înregistrează mai mult de un cont de la un singur jucător. Este strict interzis şi sancţiunile pentru încălcarea acestei reguli se aplică indiferent dacă conturile sunt zero sau dezvoltate.

1.2. Participanţii care utilizează acelaşi computer, trebuie să notifice administratorul imediat după înregistrarea a mai mult de un cont prin support.ladypopular.com. Conturi, a avertizat administraţia nu pentru a juca pe un singur calculator sunt considerate încalcă şi ar trebui să fie pedepsiţi. În jocul de jucători pe acelaşi calculator nu au dreptul la:

• vot pentru fiecare alte;
• duel reciproc;
• furnizeze orice asistenţă pentru conturile de la acelasi calculator;
• participe la orice acţiune coordonată cu participanţi din acelaşi computer împotriva utilizatorilor terţe;
• jurnalul de mai mult de un cont pe acelaşi computer în acelaşi timp;
1.3. Pentru Multiaccounting, de asemenea, luate în considerare crearea unui cont de filiale dintr-un alt IP pentru a sprijini principal, prin orice mijloace, de exemplu, vot sau luptand.

Notă: Acestea sunt doar câteva exemple de multiaccounting directe sau indirecte.

1.4. Multiaccounting este pedeapsa pentru blocarea conturilor, fără nici un avertisment

2. Bug-uri şi joc Intrusion

Pentru bug-ul este considerat o slăbiciune sau o greşeală cinstit în codul produsului, care permite utilizatorului să beneficieze de joc în mod neautorizat sau de activitate şi / sau care împiedică echipa de server şi / sau software pentru a îndeplini sarcinile stabilite şi de aşteptat.

2.1. Dacă un jucător gaseste un glitch în joc, el trebuie să informeze imediat de administrare. Şi pentru utilizarea de bug nedeclarat, jucătorul va fi pedepsit prin blocarea contului, fără avertisment.

2.2. Dacă un jucător foloseşte raportul, dar bug-uri nerezolvate, jucătorul este pedepsit cu o reducere de o jumătate de punct.

2.3. Când direct / intrare într-un cont din străinătate, fără cunoştinţe de proprietar, adică Hacking /, în mod indirect / interfereze cu jocul pe un cont din străinătate / orice acţiune împotriva malware alt jucator sau * server, autorul se pedepseste cu blocarea contului.

2.4. Într-un mod deschis să eludeze sistemul într-o încercare deliberată de a împiedica activitatea server şi atunci când încearcă să manipuleze codurile de joc, autorul se pedepseste cu blocarea contului *.

* Administrarea de joc îşi păstrează dreptul de a solicita despăgubiri în instanţă de timp, în conformitate cu legislaţia Republicii Bulgaria pentru despăgubiri şi rambursarea cheltuielilor administrative.

3. Motoare de cautare
Sunt impotriva numit (automat) script-uri în orice formă, care simulează activitatea într-un cont (cum ar fi inclusiv scripturi automate nu intra in joc). Utilizaţi orice boti este strict interzisă şi se pedepseşte prin blocarea contului.

4. Şantaj şi insulte

4.1. Orice fel de şantaj şi ameninţări (fizice, în comparaţie cu viaţa virtuală) care au dus la jucători, poate duce la limitată sau nelimitată de cont bloc momentul în care este făcut. La discreţia echipei care blocarea se poate aplica, de asemenea, pentru a avea acces la forum. Când un jucător păcatul pedepseşte prin blocarea contului de 5-48 ore. Recidivă în puterea de apreciere a contului echipa poate fi blocat pe termen nelimitat.

4.2. Insulte
4.2.1. Insulte de orice fel, indiferent de cărora le sunt adresate şi în cazul în care acestea au fost publicate, de exemplu, într-un comentariu în acest profil de informatii personale ca numele din Leiden şi animale de companie etc / vor fi penalizaţi în consecinţă, la prima abatere 5 la 48 de ore de recidivă în puterea de apreciere a echipei. nume jignitoare vor fi cenzurate.

4.3. Imagini şi avatare
Imagini sau avatare cu taxa erotic mare, Frank pornografie, violenţă sau cei care, în orice mod contrar decenţei publice, vor fi cenzurate, un utilizator care a folosit ei va fi pedepsit în modul descris în secţiunea 1.1. şi 1.2.

4.4. Voturi şi comentarii
Utilizatorii nu pot împărtăşi (într-un mesaj personal într-un comentariu pentru profilul de joc pe forum sau în alt mod care nu figurează în aceste reguli), din care au votat pentru ceea ce şi evaluare.

5. Sancţiuni

Sub rezerva la o sancţiune disproporţionată în raport cu jocul decât punctele 1, 2, 3, 4, 5, 6 şi 7 din prezentele norme şi:

5.1. Încercările de a presiunii din partea consumatorilor pentru membrii de joc a echipei pentru a ajunge la preferenţial faţă de ceilalţi jucători în joc.

5.2. Utilizarea unor tehnici pe de o parte a consumatorilor de a obţine informaţii confidenţiale de la alţi utilizatori, parole, coduri de diferite tipuri, precum şi toate tipurile de informaţiilor la care doresc nu ar have acces normal.

5.3. Eludare a normelor de un joc de la un computer / IP utilizând software-ul pentru a ascunde adresa de IP a utilizatorului, deschis servere proxy publice, precum şi orice astfel de metode.

5.4. Ofensiva şi nume obscene.

5.5. Ofensiva şi numele obscene şi / sau avatare în forum sau joc.

5.6. Insulte şi ameninţări de la consumatori la echipa de joc, indiferent de tipul, locaţia şi ora la care li se adresează. Echipa îşi rezervă dreptul de a acţiona în mod discreţionar, în abuzul dovedit, informează fără explicaţie sau din cauza oricărei entităţi externe.

5.7 insulte şi ameninţări de către membrii echipei de joc-to-consumer (vezi secţiunea anterioară). Sancţiunile se aplică absolut toţi membrii de la joc, indiferent de statutul lor de caritate.

Echipa îşi rezervă dreptul de a aplica pedeapsa de la fiecare dintre următoarele tipuri gasit fara notificare jucători.

Sancţiunile sunt:

• interdicţia temporară de scrisori de interes în forumul de joc;
• interdicţie permanentă de scrisori de interes în forumul de joc;
• interzicerea temporară privind accesul la forumul de la joc;
• interzicerea permanentă a accesului la forum a jocului;
• interdicţia temporară de utilizare a mesajelor sistemului de joc;
• interdicţie permanentă cu privire la utilizarea de mesaje sistem de joc;
• interdicţia temporară de participare la joc;
• interdicţie permanentă de participare la joc;
• a şterge contul de utilizator;
• multiaccounting-au dovedit la dezactivarea tuturor conturilor implicate în ea .*
• blocare / acces de filtrare a maşinilor implicate în joc.
Dovedită în acest context, înseamnă că echipa a considerat în unanimitate caz de încălcare. El (echipa) nu este obligat să dea explicaţii pentru decizia sa.

Notă: Întrebări despre conturile blocate / acces, drepturi limitate, etc, care pot fi stabilite la support.ladypopular.com. limbaj grosier, insulte si solicitarea repetată de comentariu după o a fost obţinut, astfel nu vor fi tolerate.

6. Anunţuri

Pentru a interzice orice publicitate pentru domeniile neautorizată de informaţii de utilizator în comentarii despre alti jucatori sau nume de utilizator sub forma de text, bannere, link-uri, imagini, avatare etc.

III. Raportate

1. Raportarea de jucători

Raportarea un jucător pentru orice încălcare făcute în forum sau la:
http://support.ladypopular.com,
http://xs-software.com/contacts.php.

Verificarea se face de către echipa în joc pentru a ţine de rating pe săptămână.
Când raportarea ilegale un jucător la altul, în scopul de a pedepsi reporterul adversarul suferit sancţiunile pe care le-ar suferi atunci când raportarea probe de vinovăţie.

2. Raportarea către membrii echipei

Când abuzul suspectat de joc de către membrii echipei, un jucător sau un grup de jucători pot solicita control. O astfel de cerere este numai de a http://xs-software.com/contacts.php. În dovadă a vinovăţiei, pedeapsa ar trebui să fie jignit de o retragere a tuturor drepturilor la joc şi excluderea din echipa de lucru.

* Cererile şi solicitările vor fi analizate de către personalul de gestionare a XS Software, cu excepţia cazului în care sunt scrise culte.

IV. Adiţii

1. Revizuire a deciziilor administrative

Acţiunile desfăşurate de către moderator pot fi anulate doar de către acelaşi sau un administrator.

2. Beneficii

2.1. Dacă un jucător sufera de bug-uri sau erori de echipa de la joc, în general, ar trebui să fie compensate.

2.2. În cazul în care jucătorii încearcă să eludeze decizia de un moderator prin conectarea cu alte moderatori, jucătorul va fi pedepsit prin blocarea contului. O excepţie este conectarea cu administratorul.

3. Obiecţii

Orice obiecţiune la normele de nerezonabile ar putea conduce la oricare dintre sancţiunile de mai sus sau blocarea contului din joc. În funcţie de gradul de abatere pedeapsa poate fi extinsă nu numai pe LadyPopular joc, dar o negare în continuare a serviciului, inclusiv forum LadyPopular. Echipa membrilor LadyPopular de acord pentru a sancţiona acţiuni, cum ar fi cele mai bune din cunoştinţele noastre şi viziune.

4. cazurile enumerate

Administratorii de joc rezervă dreptul de a pedepsi, la discreţia jucătorilor încălcat regulile într-un mod care nu sunt menţionate în ele.

V. Donaţii

Performanţa companiei de a dona XS Software JSCo fie prin SMS sau o altă metodă alternativă, nu se supun, să se întoarcă sau compensare. În contul de pedeapsa pentru jocul disproporţionat în raport cu normele actuale, echipa nu este obligat să transfere de la sancţiuni nanocreditite un cont nou sau pentru a compensa cumva proprietarul.

A dat un cont de dezvoltarea jocului face un donator. Acest lucru este complet act voluntar în numele proprietarul acesteia şi nu implică echipa de joc în nici un fel. Fiecare donaţie aduce considerare o serie de diamante, care permite proprietarului de a utiliza opţiuni suplimentare pentru o anumită perioadă de timp. Statutul de donator este în nici un fel împuterniceşte donatori la alţi utilizatori, şi, de asemenea nu le dă dreptul de a solicita despăgubiri de la orice fel de acţiuni ulterioare împotriva lor în echipa de încălcările dovedite.

VI. Echipa Joc

Nu este recomandat pentru membrii echipei să joace LadyPopular, indiferent de nume şi de formă. Cu exceptia jocului se face numai în cazurile în care membrul are puterea numai în forumul de joc. Echipa Joc:

• Nu fi raspunzator pentru orice daune (legate de joc sau nu) de către utilizatori ca urmare a participării lor în joc.
• nu este responsabil pentru orice jucători la problemele asociate cu maşină de joc sau un joc de genul asta.
• îşi rezervă dreptul la despăgubiri pentru jucători exclus în urma pierderilor suferite ca urmare a acţiunilor echipei
• îşi rezervă dreptul de a face rectificări în toate aspectele legate de joc fără notificare prealabilă cu privire la aceasta.
• îşi rezervă dreptul de a modifica / completeze aceste norme, deoarece se temea de o eliberare de masă de la joc şi pe forum.
• rezervă dreptul de a suspenda accesul la joc acolo unde este necesar, fără notificare prealabilă cu privire la aceasta. Acest lucru este valabil atât pentru opriri programate de întreţinere din cauza serverelor, şi în situaţii accidentale sau de urgenţă.

VII. Contacte

Singura formă oficiale de contact cu administraţia de joc este la http://support.ladypopular.com. Puteţi utiliza, de asemenea, la forumul http://www.forum.ladypopular.com prin plasarea teme în secţiunile relevante sau prin comunicări personale, dar echipa nu este necesar pentru a întâlni acolo.

IX. Utilizatori

Prin înregistrarea unui cont in joc declară că au citit aceste conditii si sunt de acord cu privire la ei că va respecta normele de fair-play şi sunt dispuşi să suporte sancţiunile menţionate mai sus, dacă echipa consideră că este necesar. Acceptă ca responsabilitatea lor de a fi informat periodic cu privire la modificările aduse normelor. Necunoaşterea normelor nu scuză acei jucatori care le-au încălcat. Ei sunt obligaţi să aibă grijă de informaţii cu caracter personal şi să nu le furnizează celorlalte persoane, inclusiv foşti membri sau actual al echipei. În furnizarea de astfel de echipa nu va avea nici o responsabilitate.

Drepturile asupra jocului aparţin XS Software JSCo (http://xs-software.com)

Drepturile de care aparţin textul XS Software JSCo şi a interzis reproducerea lor în orice formă fără acordul nostru scris.

Când ajunge la niveluri diferite de joc, Lady dvs. vor găsi noi prieteni şi se lasă pe cele vechi. Prietenul este o parte importantă a jocului, ca fiecare dintre ele vă va aduce puncte sau de dolari în fiecare zi. Aici sunt iubiti disponibile până la nivelul 30 (vom adăuga mai multe într-o etapă ulterioară a jocului):

Nivelul 1

Haimana

Puncte pe zi: 50
Bani pe zi: 50 de dolari

SAU

Spălătorii Auto de munca

Puncte pe zi: 50
Bani pe zi: 50 de dolari

Nivelul 7

Începător Rock Star

Puncte pe zi: 100
Bani pe zi: 150 de dolari

SAU

Student

Puncte pe zi: 100
Bani pe zi: 150 de dolari

Nivel 11

Operatorul de cablu TV

Puncte pe zi: 400
Bani pe zi: 500 de dolari

SAU

Actor într-o telenovela

Puncte pe zi: 400
Bani pe zi: 500 de dolari

Nivel 13

Stiri Anchor

Puncte pe zi: 600
Bani pe zi: 700 de dolari

SAU

Cântăreţ

Puncte pe zi: 600
Bani pe zi: 700 de dolari

Nivel de 16

Specialist IT

Puncte pe zi: 800
Bani pe zi: 1000 de dolari

SAU

TV muzica operator

Puncte pe zi: 800
Bani pe zi: 1000 de dolari

Nivel 19

Mici TV Station Proprietar

Puncte pe zi: 1200
Bani pe zi: 1200 de dolari

SAU

Dealer auto Proprietar

Puncte pe zi: 1200
Bani pe zi: 1200 de dolari

Nivel 24

Membru al Parlamentului

Puncte pe zi 1300
Bani pe zi: 1500 de dolari

SAU

Jucător de fotbal

Puncte pe zi: 1300
Bani pe zi: 1500 de dolari

Nivelul 30

Lantul de magazine Proprietar

Puncte pe zi: 1500
Bani pe zi: 2000 de dolari

SAU

Celebru actor la Hollywood

Puncte pe zi: 1500
Bani pe zi: 2000 de dolari

O surpriza mici - prietenele te poţi întâlni mai târziu în joc:

Cand Flirtrezi, 6 criterii sunt verificate: fericirea,foamea,setea,igiena greutatea si pretul total al accesoriilor si a imbracamintii.

Urmatoarele valori sunt considerate normale:
Fericirea - 120 sau mai mult
Setea- 0
Foamea - 0
Igiena- 100
Greutatea – +/- 2 kg fata de greutatea ideeala a Domnisoarei
Pretul total al hainelor si al accesoriilor - peste 20 000 dollars.

Daca ai satisfacut 3 sau mai putine din aceste nevoie ai 25% sa gasesti un iubit, pentru 4 sansa este de 33%, iar daca leai completat pe toate ai 50% sansa.

Cand te desparti de iubit, cele 6 criterii sunt verificate iar.

Urmatoarele valori sunt considerate normale:
Fericirea - 90 sau mai putin
Setea- 20
Foamea - 20
Igiena- 70
Greutatea – +/- 4 kg fata de greutatea ideeala a Domnisoarei
Pretul total al hainelor si al accesoriilor - peste 15 dollars.

Daca ai satisfacut 3 sau mai putine din aceste nevoie ai 25% sa te desparti de iubit, pentru 4 sansa este de 33%, iar daca leai completat pe toate ai 50% sansa.

Sporturile
Cand te angajezi in sporturi, nu conteaza ce fel de - la sala de fitness sau la tine acasa,statuturile Domnisoarei tale se schimba. Fiind activa, Domnisoara ta pierde greutate,dar igiena,energia scad, pe cand foamea creste. Daca domnisoara ta are haine sport, atunci aceste cresteri sau scaderi nu vor fi foarte mari. De exemplu:

Greutatea domnisoarei va scadea de la 0.1 la 0.5kg sau mai mult.
Igiena va scadea de la 0.1 – 0.5 sau mai putin.
Setea va creste de la 1 la 2 unitati sau mai putin.
Foamea va creste de la 1 la 2 unitati sau mai putin.
Energia va scadea de la 1 la 2 unitati sau mai putin.

Din asta sunt alcatuite hainele sport :

Sports outfit 1

Socks (no matter what kind)

Sports outfit 2

Socks (no matter what kind)

Podium clasament este format din voturile alte Doamnelor. De exemplu, dacă o doamnă a votat "trei" pentru tine, şi un altul - "minus doi", aveţi un total de punct. În fiecare săptămână, miercuri după-amiază câştigătorii clasament sunt plasate pe podium, timp de şapte zile, până când noul clasament a fost publicat.

Dacă aţi reuşit să câştige Golden Crown (primul loc) nu puteţi câştiga primul loc din nou. Chiar dacă aduna cel mai mare număr de puncte, Doamna cu voturi mai puţin va câştiga primul loc şi va fi al doilea. Dacă vei câştiga locul al treilea şi săptămâna viitoare veţi obţine suficiente voturi pentru locul al treilea, din nou, nu va fi pe podium, după ce va Lady.

Aici sunt premii:

Locul 1:

O coroană de aur şi 15 000 de dolari Lady.

Locul 2:

O coroană de argint şi 12 000 de dolari Lady.

Locul 3:

O coroana de bronz şi 10 000 de dolari Lady.

Costume în joc
Costum: Angel:

• Halo: $ 999 (puteţi găsi obiect "accesorii pentru par" secţiune)
• aripi de înger: $ 100 (puteţi găsi obiect în "Accesorii")
• Dress: 14 dolari 999 (puteţi găsi obiect în rochii "secţiune, pagina 1)
• Pantofi: $ 999 (puteţi găsi obiect "Shoes" secţiune, pagina 2)
TOTAL: 17 dolari 097

Costum: costum de afaceri:

• Jacheta: $ 1 999 (puteţi găsi obiect "palton" secţiune)
• chiloţi: $ 1 599 (puteţi găsi obiect în "chiloţi" secţiune, pagina 1)
• Pantofi: 899 dolari (puteţi găsi obiect în "Pantofi" secţiune, pagina 1)
• telefon mobil: $ 1 500 (puteţi găsi obiect în "Accesorii")
• portmoneu: $ 1 999 (puteţi găsi obiect în "portmoneuri sectiunea")
TOTAL: $ 7 996

Costum: Catwoman:

• Cat Coronet urechi: $ 999 (puteţi găsi obiect "accesorii pentru par" secţiune)
• Top: $ 3 999 (puteţi găsi obiect în "Topuri şi tricouri" secţiune, pagina 3)
• chiloţi: $ 2 999 (puteţi găsi obiect în "chiloţi" secţiune, pagina 1)
• Bocanci: $ 3 999 (puteţi găsi obiect "Shoes" secţiune, pagina 1)
• mănuşi: $ 1 999 (puteţi găsi obiect "mănuşi" secţiune)
TOTAL: $ 13 995

Costum: Hippie:

• Coronet: 299 dolari (puteţi găsi obiect "accesorii pentru par secţiunea", pagina 1)
• Ochelari: 399 dolari (puteţi găsi obiect în ochelari de "secţiunea")
• cercei: $ 59 (puteţi găsi obiect "cercei" secţiune)
• Colier: $ 99 (puteţi găsi obiect "Coliere" secţiune, pagina 1)
• Bluza: $ 1 099 (puteţi găsi obiect "Topuri şi tricouri" secţiune, pagina 1)
• chiloţi: $ 1 299 (puteţi găsi obiectul în "chiloţi" secţiune, pagina 1)
• Bocanci: 499 dolari (puteţi găsi obiect "Shoes" secţiune, pagina 1)
TOTAL: $ 3 753

Costum: Hollywood:

• Coronet: 699 dolari (puteţi găsi obiect "accesorii pentru par secţiunea", pagina 2)
• Dress: 14 dolari 999 (puteţi găsi obiect în rochii "secţiune, pagina 2)
• portmoneu: $ 300 (puteţi găsi obiect "portmoneuri sectiunea")
• bratara: 699 dolari (puteţi găsi obiect "Braţară secţiunea", pagina 2)
• Pantofi: $ 1 999 (puteţi găsi obiect "Shoes" secţiune, pagina 3)
TOTAL: 18 dolari 696

Costum: Lolita:

• Ochelari: $ 199 (puteţi găsi obiect în ochelari de "secţiunea")
• Bluza: $ 1 199 (puteţi găsi obiect "Topuri şi tricouri" secţiune, pagina 1)
• fusta: 499 dolari (puteţi găsi obiect în "fuste" secţiune, pagina 1)
• portmoneu: $ 1 499 (puteţi găsi obiect "portmoneuri sectiunea")
• şosete: $ 99 (puteţi găsi obiect în "şosete" secţiune)
• Pantofi: 599 dolari (puteţi găsi obiectul în "Shoes" secţiune, pagina 1)
TOTAL: 4 dolari 094

Marea Costume:

• Hat: 699 dolari (puteţi găsi obiect în "Palarie" secţiune)
• Dress: $ 6 999 (puteţi găsi obiect în rochii "secţiune, pagina 1)
• Pantofi: 499 dolari (puteţi găsi obiect "Shoes" secţiune, pagina 2)
TOTAL: $ 8 197

Costum: Lady parte:

• văl: 299 dolari (puteţi găsi obiect "accesorii pentru par secţiunea", pagina 1)
• Bluza: $ 199 (puteţi găsi obiect "Topuri şi tricouri" secţiune, pagina 2)
• pantaloni scurt: $ 19 (puteţi găsi obiect în "chiloţi" secţiune, pagina 2)
• Şosete: 199 dolari (puteţi găsi obiect în "şosete" secţiune)
• Pantofi: 199 $ (puteţi găsi obiect "Shoes" secţiune, pagina 1)
TOTAL: 915 dolari

Costum: Partidul pijama:

• masca de dormit: 70 dolari (puteţi găsi elementul în "accesorii de par" secţiune, pagina 2)
• Bluza: 299 dolari (puteţi găsi obiect în "Topuri şi tricouri" secţiune, pagina 1)
• Perna: $ 60 (puteţi găsi obiect în "Accesorii")
• chiloţi: 299 dolari (puteţi găsi obiect în "chiloţi" secţiune, pagina 1)
• Papuci: $ 9 (puteţi găsi obiect "Shoes" secţiune, pagina 1)
TOTAL: 737 dolari

Costum: ţigan (Cassandra):

• Şef-stofa: $ 1 999 (puteţi găsi obiect în "accesorii pentru par secţiunea", pagina 2)
• cercei: 399 dolari (puteţi găsi obiect "cercei" secţiune)
• Bluza: 299 dolari (puteţi găsi obiect "Topuri şi tricouri" secţiune, pagina 2)
• fusta: $ 1 999 (puteţi găsi obiect în "fuste" secţiune, pagina 1)
• Eşarfă: $ 1 999 (puteţi găsi obiect în "Eşarfe sectiunea")
• Pantofi: 399 dolari (puteţi găsi obiectul în "Shoes" secţiune, pagina 2)
• bratara: 4 dolari 999 (puteţi găsi obiect "Braţară secţiunea", pagina 1)
TOTAL: $ 12 093

Costum: Zeita:

• Dress: $ 25 999 (puteţi găsi obiect în rochii "secţiune, pagina 1)
• Crown: $ 3 999 (puteţi găsi obiect "accesorii pentru par secţiunea", pagina 2)
• bratara: $ 2 999 (puteţi găsi obiect în "Braţară secţiunea", pagina 1)
• Pantofi: 3 999 $ (puteţi găsi obiect "Shoes" secţiune, pagina 2)
TOTAL: 36 dolari 996

Costum: Elevă:

• pulover: 499 dolari (puteţi găsi obiect în "palton" secţiune)
• cămaşă cu mâneci scurte: $ 999 (puteţi găsi obiect în "Topuri şi tricouri" secţiune, pagina 2)
• Tie: $ 199 (puteţi găsi obiect "Coliere" secţiune, pagina 1)
• fusta: 299 dolari (puteţi găsi obiect în "fuste" secţiune, pagina 1)
• şosete: $ 65 (puteţi găsi obiect în "şosete" secţiune)
• Pantofi: 599 dolari (puteţi găsi obiect "Shoes" secţiune, pagina 1)
TOTAL: $ 2 660

Costum: Şeherezada:

• Crown: $ 1 399 (puteţi găsi obiect "accesorii pentru par secţiunea", pagina 2)
• cercei: 699 dolari (puteţi găsi obiect în "cercei" secţiune)
• Colier: 799 dolari (puteţi găsi obiect "Coliere" secţiune, pagina 1)
• Top: 599 dolari (puteţi găsi obiect "Topuri şi tricouri" secţiune, pagina 3)
• Belt: $ 999 (puteţi găsi obiect "curea" secţiune)
• chiloţi: 599 dolari (puteţi găsi obiectul în "chiloţi" secţiune, pagina 2)
• bratara: 499 dolari (puteţi găsi obiect "Braţară secţiunea", pagina 1)
• Обувки: 499 $ (puteţi găsi obiect în "Pantofi" secţiune, pagina 2)
TOTAL: $ 6 092

Costum: Ball:

• Crown: singura modalitate de a obţine acest obiect este de a câştiga-o în clasament podium.
• Colier: $ 19 (puteţi găsi obiect "Coliere" secţiune, pagina 1)
• Dress: $ 29 999 (puteţi găsi obiect în rochii "secţiune, pagina 1)
• portmoneu: $ 199 (puteţi găsi obiect "portmoneuri sectiunea")
TOTAL: $ 30 217

Costum: Egipt (Nefertiti):

• Crown: 4 dolari 999 (puteţi găsi obiect în "accesorii pentru par secţiunea", pagina 1)
• Eşarfă: $ 3 999 (puteţi găsi obiect "Eşarfe sectiunea")
• Dress: 16 dolari 999 (puteţi găsi obiect în rochii "secţiune, pagina 1)
• bratara: $ 1 999 (puteţi găsi obiect "Braţară secţiunea", pagina 1)
• Belt: $ 3 999 (puteţi găsi obiectul în "curea" secţiune)
• Pantofi: $ 1 999 (puteţi găsi obiect "Shoes" secţiune, pagina 1)
TOTAL: 33 dolari 994

Costum: Fantasy:

• Top: $ 2 999 (puteţi găsi obiect "Topuri şi tricouri" secţiune, pagina 3)
• bratara: $ 2 999 (puteţi găsi obiect "Braţară secţiunea", pagina 1)
• Belt: $ 2 999 (puteţi găsi obiect "curea" secţiune)
• Bocanci: $ 3 999 (puteţi găsi obiect "Shoes" secţiune, pagina 2)
TOTAL: $ 12 996

Costum: Hip Hop

• Hat: 699 dolari (puteţi găsi obiect "Palarie" secţiune)
• lanţul: $ 1 999 (puteţi găsi obiect "Braţară secţiunea", pagina 1)
• Bluza: 159 dolari (puteţi găsi obiect în "Topuri şi tricouri" secţiune, pagina 2)
• tricoul: $ 999 (puteţi găsi obiect "palton" secţiune)
• Jeans: $ 1 899 (puteţi găsi obiect în "chiloţi" secţiune, pagina 1)
• Adidasi: $ 69 (puteţi găsi obiect "Shoes" secţiune, pagina 2)
TOTAL: $ 5 824

Costum de sport:

• bandă: $ 99 (puteţi găsi obiect "accesorii pentru par secţiunea", pagina 1)
• T-shirt: $ 49 (puteţi găsi obiect "Topuri şi tricouri" secţiune, pagina 1)
• pantaloni scurt: $ 160 (puteţi găsi obiect în "chiloţi" secţiune, pagina 1)
• banda de mână: $ 9 (puteţi găsi obiect "Braţară secţiunea", pagina 1)
• şosete: $ 29 (puteţi găsi obiectul în "şosete" secţiune)
• Adidasi: 299 dolari (puteţi găsi obiect "Shoes" secţiune, pagina 1)
TOTAL: 944 dolari

Costum militar:

• Hat: $ 999 (puteţi găsi obiect "Palarie" secţiune)
• lanţul: $ 1 999 (puteţi găsi obiect "Coliere" secţiune, pagina 1)
• Bluza: $ 109 (puteţi găsi obiect "Topuri şi tricouri" secţiune, pagina 2)
• Camo chiloţi: $ 1 999 (puteţi găsi obiect în "chiloţi" secţiune, pagina 1)
• Bocanci: $ 1 999 (puteţi găsi obiect "Shoes" secţiune, pagina 2)
• Rucsac: 2 $ 999 (puteţi găsi obiect "portmoneuri sectiunea")
TOTAL: $ 10 104

În joc la stadii diferite domnişoara ta trebuie să se antreneze pentru diferite slujbe. Pentru a face o slujbă anume domnişoara ta trebuie să termine cursul. Ca să începi cursul, ea ar trebui să viziteze biroul de Slujbe în oraş, vezi ce cursuri sunt valabile pentru ea, plăteşte cursul apoi aşteaptă perioada pentru completare a acestuia. Apoi ea va fi capabilă să facă slujba câteva ore pe zi,la discreţia ta,şi va fi plătită în consecinţă.Aceasta este lista de slujbe din joc iar salariile sunt listate pentru 8 ore de muncă, dacă domnişoara ta a lucrat sub 8 ore ea va primi o recompensă corespunzătoare cu timpul lucrat.>

Job: Bucătar

Valabil de la: 0 Nivel
Preţ antrenare: 250 dollari
Durată antrenare: 1 zi
IQ necesar: 70
Salariu pentru 8 ore lucrate: 50 dollari

Job: Stilist

Valabil de la: 4 Nivel
Preţ antrenare: 560 dollari
Durată antrenare: 2 zile
IQ necesar: 80
Salariu pentru 8 ore lucrate: 70 dollari

Job: Consultant

Valabil de la: 9 Nivel
Preţ antrenare: 1000 dollari
Durată antrenare: 5 zile
IQ necesar: 90
Salariu pentru 8 ore lucrate: 100 dollari

Професия: Asistentă

Valabil de la: 12 Nivel
Preţ antrenare: 2000 dollari
Durată antrenare: 7 zile
IQ necesar: 110
Salariu pentru 8 ore lucrate: 130 dollari

Професия: Jurnalist

Valabil de la: 18 Nivel
Preţ antrenare: 5000 dollari
Durată antrenare: 8 zile
IQ necesar: 140
Salariu pentru 8 ore lucrate: 350 dollari

Професия: Arhitect

Valabil de la: 10 Nivel
Preţ antrenare: 10 000 dollari
Durată antrenare: 20 zile
IQ necesar: 170
Salariu pentru 8 ore lucrate: 720 dollari

Професия: Reporter tv

Valabil de la: 23 Nivel
Preţ antrenare: 12 000 dollari
Durată antrenare: 10 zile
IQ necesar: 190
Salariu pentru 8 ore lucrate: 1000 dollari

Професия: Designer Computere

Valabil de la: 25 Nivel
Preţ antrenare: 20 000 dollari
Durată antrenare: 10 zile
IQ necesar: 200
Salariu pentru 8 ore lucrate: 1 300 dollari

Професия: Avocat

Valabil de la: 28 Nivel
Preţ antrenare: 40 000 dollari
Durată antrenare: 12 zile
IQ necesar: 250
Salariu pentru 8 ore lucrate: 2000 dollari

Професия: Singer

Available from: 33 level
Cântăreţ

Valabil de la: 33 Nivel
Preţ antrenare: 45000 dollari
Durată antrenare: 12 zile
IQ necesar: 350
Salariu pentru 8 ore lucrate: 2800 dollari

Proffession: Model

Valabil de la: 35 Nivel
Preţ antrenare: 20 000 dollari
Durată antrenare: 14 zile
IQ necesar: 350
Salariu pentru 8 ore lucrate: 3500 dollari

Profession: Florăreasă

Valabil de la: 35 Nivel
Preţ antrenare: 6 000 dollari
Durată antrenare: 5 zile
IQ necesar: 350
Salariu pentru 8 ore lucrate: 1000 dollari

Proffession: Profesoară

Valabil de la: 40 Nivel
Preţ antrenare: 40 000 dollari
Durată antrenare: 15 zile
IQ necesar: 550
Salariu pentru 8 ore lucrate: 3800 dollari

La stadii diferite ale jocului domnişoara ta o sa poata sa inchirieze diferite tipuri de apartamente.Fiecare dintre ele are avantaje si dezavantaje. Unele sunt mici, ieftine, altele dau comfort au 6 camere dar sunt scumpe.Nu este nici o diferenta daca inchiriezi sau cumperi o casa.Singura diferenta este aceea ca, casa cumparata, o poti vinde mai tarziu daca vrei sa cumperi una mai mare. Banii returnati vor fi mai putini, depinzand cat de utilizat este apartamentul. Daca returnezi apartamentul in 24 de ore dupa data cumpararii vei primii suma intreaga inapoi.Poti cumpara si inchiria case de la agentia imobiliara din oras.In clipa cand inchiriezi sau cumperi o casa aceasta o sa apara in oras ca loc de vizitare pentru jucatori. Desigur ca poti vizita propria casa de la meniul Domnisoara mea.Depinzand de marimea apartamentului ai acces la diferite camere,dar o camera poate fi vizitata chiar daca nu ai cumparat acel apartament. Fiecare casa aduce un numar de puncte pe zi , iar aceasta este lista pentru toate casele posibile:

Type: Studio

Rent: 25 dollars per day
Price for buying: 5 000 single time
Points gained per day: 30
Required level: 1 level
Available rooms: Garderoba,baie,camera de zi, dormitor

Type: One-roomed flat at the end of the City

Rent: 50 dollars per day
Price for buying: 10 000 single time
Points gained per day: 70
Required level: 2 level
Available rooms: Garderoba,baie,camera de zi, dormitor

Type: Studio in the central parts of the City.

Rent: 300 dollars per day
Price for buying: 50 000 single time
Points gained per day: 150
Required level: 4 level
Available rooms: Garderoba,baie,camera de zi, dormitor

Type: Two-bedroom apartment in a new building in a prestigious neighborhood

Rent: 25 dollars per day
Price for buying: 5 000 single time
Points gained per day: 30
Required level: 1 level
Available rooms: Garderoba,baie,camera de zi, dormitor,bucatarie

Type: Three-bedroom apartment in the downtown

Rent: 450 dollars per day
Price for buying: 90 000 single time
Points gained per day: 200
Required level: 6 level
Available rooms: Garderoba,baie,camera de zi, bucatarie,dormitor

Type: Maisonette in a new building

Rent: 600 dollars per day
Price for buying: 120 000 single time
Points gained per day: 310
Required level: 8 level
Available rooms: Garderoba,baie,camera de zi, bucatarie,dormitor

Type: One-floor house in a modern neighborhood

Rent: 800 dollars per day
Price for buying: 155 000 single time
Points gained per day: 500
Required level: 9 level
Available rooms: Garderoba,baie,camera de zi, bucatarie,dormitor,gradina,fitness

Type: House with Garden

Rent: 1 040 dollars per day
Price for buying: 200 000 single time
Points gained per day: 750
Required level: 10 level
Available rooms: Garderoba,baie,camera de zi, bucatarie,dormitor,gradina,fitness

Type: House with Garden, Garage, Pool

Rent: 1 400 dollars per day
Price for buying: 255 000 single time
Points gained per day: 1 000
Required level: 12 level
Available rooms: Garderoba,baie,camera de zi, bucatarie,dormitor,gradina,fitness

Type: Mansion - gradina, Garaj, Piscina, teren tenis, gratar

Rent: 4 000 dollars per day
Price for buying: 850 000 single time
Points gained per day: 3000
Required level: 15 level
Available rooms: Garderoba, Dormitor,Baie, Camera de zi,Bucatarie, Gradina, Fitness

Una dintre preocuparile cele mai plăcute în joc este, cu siguranţă posibilitatea de a combina hainele tale disponibil, după cum doriţi în funcţie de propriul gust şi senzaţie. Există câteva butoane în sifonier, vom încerca să explice exact cum fiecare dintre ele funcţionează. Ar trebui sa vizitati Mall si cumpara niste haine pentru prima doamnă. Odată ce le-aţi cumpărat, acestea sunt mutate automat în dulap. Camera are mai multe zone active care puteţi face clic pentru utilizare. Acestea sunt:

1.Earrings 2.Rings 3.Bracelets, coliere 5.Accessories 4.Glasses pentru păr, agrafe de păr, coroane, benzi 6.Hats 7.Bags 8.Gloves 9.Scarves 11.Dresses 10.Skirts 12.Jackets, veste 13. camasi, tricouri 14.Underwear, 15.Bras costume de baie, costume de baie 16.Belts 17.Socks 18.Pants 19.Shoes, bocanci, sandale 20.Accessories, măşti, ceasuri, aripi, etc
21.Accessories pentru animale de companie, dacă aveţi unul.

Trebuie să ştiţi că este, în general, a permis pentru a activa unul dintre subiecţi, în zona faceţi clic pe una - puteţi pune pe o fusta şi o rochie, dar dacă încercaţi să puneţi pe o fusta al doilea, primul va dispărea. Această restricţie nu se aplică faceţi clic pe zona de 21, puteţi purta mai multe obiecte simultan.

Când vrei sa vezi toate obiectele de o anumită categorie, pur şi simplu clic pe zona respectivă. Imediat un meniu va fi încărcat de mai jos set care conţine toate hainele care le-aţi cumpărat de la un anumit tip. Notă triunghi colorat în colţul din dreapta jos - aceasta indică culoarea hainelor. Aşa cum se arată în imagine, puteţi găsi exact ceea ce culoare vrei sa poarte uitandu-se la triunghi de culoare. Deasupra hainele lista există două link-uri: "Fâşia haine din această categorie" - acest link indeparteaza toate hainele din categoria selectată de la dvs. Lady's organism; şi "trage" - care va închide pur şi simplu caseta cu haine.

Există 4 butoane funcţia pe care le puteţi utiliza în diverse moduri, în sifonier.

Adăugaţi 1.Save - Acest buton vă va ajuta să salvaţi combinaţia selectată. Când aţi terminat cu selecţiile, apăsaţi butonul şi completaţi în numele tinuta. Ideea pentru numele este că poţi să recunoască tinuta mai târziu şi să-l încarce. De exemplu "rochie albastră cu o fustă scurtă" sau "costum de afaceri" şi aşa mai departe. rochii 2.Load - Acest buton vă va arăta o listă cu toate tinutele care le-aţi salvat. Doar să faceţi clic pe numele de costum, şi Lady dvs. va fi în curând o poartă. 3.Change Ordine - acest buton se schimbă secvenţa de haine îmbrăcat, acest lucru va fi explicat un pic mai jos în acest subiect cu mai multe detalii. haine 4.Remove - Acest buton decolează toate hainele şi accesoriile de la femeia ta şi puteţi începe combinarea haine noi imediat după aceea.

"Schimbarea pentru" nasture
Există o ordine implicită în care Lady dvs. este îmbrăcat. De exemplu, în cadrul şosete pantofi, pantaloni deasupra lenjerie de corp, un sacou peste bluza. În anumite cazuri, cu toate acestea, jucătorii au posibilitatea de a schimba aceasta ordine dupa dorinta proprie. Puteţi vedea imaginea care le-am făcut - aceasta arată modul cravata este mai presus de pulover. Dacă utilizaţi "Schimbarea Ordinul" buton, veţi avea posibilitatea de a realiza acest lucru. După apăsarea butonului se va incarca o lista de articole de îmbrăcăminte posibile utilizate la acea dată, al cărui ordin puteţi schimba. După cum puteţi vedea în imaginea de mai am ales cravată pe partea de sus, ca `s de ce este afişat deasupra pulover.

Folosind săgeţile de lângă fiecare parte din hainele puteţi să-l treacă, dorit de peste sau sub alte articole de îmbrăcăminte. De exemplu, vom elimina cravată în jos. Puteţi vedea că imaginea este schimbat, cravata este deja sub pulover. Folosind aceasta optiune puteti folosi haine în mai multe moduri diferite; explora doar imaginatia ta! Fiţi atenţi, totuşi, uneori, rezultatele nu sunt deosebit de frumoase, nu toate hainele sunt compatibile cu ele.

Imbracaminte pentru dvs. pentru animalele de companie
Dacă aveţi un animal de casă, ea are un panou separat pentru toate hainele sale. Există mai multe secţiuni - pălării, zgărzi, haine şi aşa mai departe. Când selectaţi rochia de Lady dvs., selectaţi unul pentru animale de companie, de asemenea. Când se foloseşte "Salvează o tinuta" buton, aceasta nu salvează numai combinaţia selectată pentru doamnă, dar şi pentru animalele de companie ei. Atunci când o tinuta de încărcare haine pentru Lady dvs. de companie şi ei încărcate simultan. Aranjament de îmbrăcăminte pentru animale de companie este nu este posibil.

Pentru Lady dvs. de a fi printre cele mai populare, ea trebuie să adune puncte mai mult posibil. Punctele sunt importante, deoarece acestea sunt unul dintre criteriile pentru câştigarea concursului.
Lady dvs. pot primi puncte în următoarele moduri:

1. Prima dintre ele este mini-jocuri. Aici este o listă de jocuri şi de numărul de puncte de dvs. Lady pot primi prin redarea acestora.

Mini Joc: Concentrarea
Puteţi câştiga puncte în acest joc prin găsirea toate perechile de imagini egali în faţa cronometrul ajunge la 120 de secunde. După ce faceţi clic pe "Play" buton, faceţi clic pe cartela de ales pentru a afişa imaginea ascunse sub acesta. Dacă nu există un meci cu un al doilea clic ambele carduri se va închide. Dacă există un meci de carduri va rămâne deschisă.

Dacă vă Lady victorii ea va primi între 5 şi 100 de puncte.

Mini Joc: Simon Says
În acest joc veţi câştiga puncte prin repetarea cât mai multe din acţiunile lui Simon posibil. Fiţi atenţi şi să respecte ordinea de combinaţii, pentru că jocul va fi reziliat cu prima greseala Tu faci.
Fiecare nivel finalizat cu succes aduce dvs. Lady 5 puncte. De exemplu, dacă ajunge la nivelul 20, Lady dvs. va primi un total de 100 puncte.

Mini Joc: Turnul din Hanoi
Obiectul acestui joc este de a muta toate inele din turnul se află pe un altul pe care aţi ales. Atunci când se deplasează, trebuie să respecte două reguli: Puteţi muta doar un singur disc la un moment dat şi nu vă puteţi loc un disc mai mare pe partea de sus a unul mai mic.
Dacă vei câştiga primi:
Simplu - 20 puncte
Medie - 40 de puncte
Dificil - 60 de puncte de IQ + 1.0 + 50 de dolari.

2. Un alt mod de a obţine puncte este prin chirurgie estetică efectuate în Clinica.

Dacă vă Lady trece printr-o augmentare de sân, ea va primi 2000 de puncte.
După corectarea ochii şi buzele, ea va primi 1500 de puncte pentru fiecare din cele două proceduri.

Important: Puteţi primi puncte de la Clinica doar o dată pe săptămână. De exemplu, dacă aţi făcut augmentare de sân şi Tu suferi o altă operaţiune, în mai puţin de şapte zile, nu veţi primi niciun punct.

3. Apartament.
În funcţie de tipul de apartament, Lady dvs. va primi o sumă diferită de puncte de zi cu zi. Puteţi găsi mai multe informaţii despre apartamente în capitolul descriere apartament. (AICI)

4. Prieten.
Dvs. Lady's iubiti, de asemenea, contribuie la succesul ei. În funcţie de profesia lui, ea va primi diferite sume de bani de zi cu zi. Puteţi găsi toate informaţiile din interiorul capitol Prieten AICI.

5. Hair Salon.
Lady tau are nevoie pentru a vizita salon de coafură în mod regulat pentru a ţine pasul cu tendintele modei actuale. Fiecare vizita iti aduce:
Schimbarea stilului de păr: 40 puncte.
machiaj Nou: 30 de puncte.

Important: Puteţi schimba dvs. femei machiaj şi coafură până la 5 ori pe zi.

6. Salon de bronzare. 70 Ponts.

Important: Puteti vizita Salonul tanante doar o dată pe zi.

7. Tattoo Studio. Doamnelor extravagante pot primi puncte suplimentare de achiziţie tatuaje, piercing, sau machiaj speciale. Fiecare vizita la Tattoo Studio va aduce 100 de puncte.

Important: Puteti vizita Tattoo Studio de până la trei ori pe zi.

8. În scopul de a fi chiar mai popular, Lady dvs. va avea nevoie pentru a vizita Club.

Dans timp de 15 minute va aduce între 1 şi 20 de puncte.
Dansez pentru 30 de minute va aduce între 20 şi 40 de puncte.

9. Abandonarea animalele de companie.
Ori sunt dure şi Lady dvs. nu mai pot permite timpul şi fondurile necesare pentru a sprijini Pet ei. Ca trist ar suna, este timpul pentru ei să plece unul dintre obiectele sale de afecţiune.
Abandonul de Pet ei va costa dvs. Lady 25% din punctele ei actuale.
GATA! succes la domnisoara ta:D

2 răspunsuri:
| Catafu a răspuns:

Pai trebuie sa iti cumperi apartament sau casa, orice si intri in apartament dai pe baie si acolo sus iti arata niste pikuri...dai pe iei si selectezi cat vrei sa faca baie. sper ca te-am ajutat

| dellya_4297 a răspuns:

Cumperi o casa si o duci in baie si sus undeva scrie fa o baie dai acolo si gata