| dennis100 a întrebat:

Cum pui imagine la video pe Youtube? Plzzzz

3 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Pe pagina video-uri-lor tale iti va aparea un buton pe care il poti cauta cu CTRL+F "Adauga o miniatura" aka "Thumbnail".

| AlexDFY a răspuns:

Trebuie sa bagi numarul de telefon in contul de Youtube, si sa fie cont in regula, fara probleme, copy right, strike etc. Apoi, dai pe upload, alegi video ul, astepti putin, si undeva dreapta jos ai o optiune sa alegi thumbnail ul, si alegi ce poza vrei

| Al3x998 a răspuns:

Sub "add to playlist" ai "Custom thumbnail" Apesi pe ala si iti pui imagine.
Funda?