| Mosto_Patrick_1998 a întrebat:

Cum pun GTA Vice city in window mode?

9 răspunsuri:
| TheBoy93 a răspuns:

Pornesti taskmanager.Click dreapta pe GTA Vice City > Minimize.
Sau instaleaza-ti un program de force window mode.
Sau cauta pe YouTube!

| alexcsy a răspuns:

Cel mai simplu poti face prin Alt+Tab, daca nu iti merge intra in task manager dai click dreapta pe el si minizime,
Iar in cel mai rau caz in care nu poti iesi pe ecran da-i Ctrl+Alt+Delete si acolo undeva scrie task manager intri si il scoti

Sper ca te-am ajutat cu multa placere!

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru alexcsy):

Unde găsesc task manager?

| alexcsy a răspuns (pentru Mosto_Patrick_1998):

Pai poti da la bara de jos click dreapta si scrie undeva task manager(manager de activitati)
Doresc funda te rog!

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru alexcsy):

ție iți ofer funda chiar a mers mersi mult!

| alexcsy a răspuns (pentru Mosto_Patrick_1998):

Multumesc si mie pentru funda dar vrei sa fim prieteni?

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru alexcsy):

Da cum să nu

| CoSmyN1924 a răspuns:

Stiu ca in san andreas mergea cu shift+enter, incearca asta.

| TheBoy93 a răspuns (pentru CoSmyN1924):

In san andreas merge, dar am incercat eu pe gta vice city si mie nu mi-a mers, bafta! (No Hate)